Darmowe przejazdy Weselne dla potrzebujących !! Trójmiasto !! Zakończona 23.03.2019r ID: v7x4hs

Darmowe przejazdy Weselne dla potrzebujących !! Trójmiasto !!

Zebrano 2 zł
z kwoty 5 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Cześć wszystkim dobrym duszyczką które wspierają masę akcji charytatywnych. Posiadam auto widoczne na fotkach które z powodzeniem można wykorzystywać do przejazdów ślubnych. Pomyślałem sobie że fajnie było by muc zaoferować takie przejazdy na ślub czyli wymarzony dzień każdej młodej pary osobą które na to kompletnie nie stać. Często idą do ślubu na pieszo albo nawet jadą rowerami ponieważ się kochają i nie ważne jest dla nich to że nie stać ich na przejazd lub nikt z rodziny nie może im wypożyczyć auta . W związku z tym postanowiłem założyć zrzutkę która umożliwi osobą najbiedniejszym godnie pojechać do ślubu autem klasy PREMIUM zupełnie za darmo. Ze zrzutki zostaną pokryte wszelkie koszty tj. : paliwo, przystrojenie, myjka itp. Wykonam około 10 przejazdów może uda się 12 :). Wszystko będzie na terenie Trójmiasta. Osoby potrzebujące chcę pozyskać z poleceń księży i miejskiego ośrodka pomocy społecznej jak również z portali FB o tematyce ślubnej.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

PODSTAWOWE CELE ZRZUTKI : - zapewnić najbardziej potrzebującym godny ślub - wywołać radość na twarzy obdarowanych :) - sprawić wspaniały prezent którego się nie spodziewają i na pewno nigdy nie zapomną. Każdy z Nas brał lub będzie kiedyś brał ślub. Sprawmy razem aby i Ci najbardziej potrzebujący dostali prezent od losu. Z góry dziękuję za każdą wpłatę :) Pozdrawiam Paweł

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Paweł Kobus
1 zł
Paweł Kobus
Paweł Kobus
1 zł
Paweł Kobus

Pierwsza wpłata

Paweł Kobus
1 zł
Paweł Kobus

Najwyższa wpłata

Paweł Kobus
1 zł
Paweł Kobus
Nasi użytkownicy założyli

293 698 zrzutek

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.