Fundacja im. Lesława A. Pagi - zbiórka na cele statutowe Fundacji ID: v7zzky

Fundacja im. Lesława A. Pagi - zbiórka na cele statutowe Fundacji ID: v7zzky

3 575 zł z 200 000 zł

1%

3 575 zł

3 575 zł

z 200 000 zł

25 dni

25 dni

do końca

24

24

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W obecnej sytuacji rynkowej Fundacja stanęła przed najtrudniejszym momentem w swojej historii. Możliwości wsparcia nas przez biznes drastycznie się skurczyły. Stajemy przed wyzwaniem, aby utrzymać Fundację przy życiu, a do tego niezbędne jest nam rozpoczęcie budowy funduszu żelaznego. Zapraszamy Cię do tego, aby stać się częścią fundacji poprzez wsparcie nas przy budowie naszego funduszu. Pomożesz nam zachować ostatnie 17 lat istnienia i dać szansę na lepsze jutro. Wesprzesz w ten sposób nie tylko edukację pozaakademicką, ale także ludzi, którzy lada moment staną się decydentami w obszarze gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego. Programy Fundacji pomogły już 5 tysiącom młodych ludzi.

 

JEŚLI CHCESZ – NAPISZ DO NAS, ŻE UDZIELIŁEŚ NAM WSPARCIA, A TWOJE NAZWISKO ZNAJDZIE SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ W ZAKŁADCE DARCZYŃCY FUNDACJI.

 

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 17 lat poszukuje na rynku młodych, zdolnych ludzi i przygotowuje ich do życia zawodowego , umożliwiając też rozpoczęcie kariery zawodowej – Fundacja jest jednocześnie hubem dla tych ludzi, ludzi, którzy mają wiedzę i predyspozycje do zostania wysoko wykwalifikowanymi pracownikami w swoich branżach - jednocześnie te same osoby rozumieją, że najważniejsi są ludzie. Nasi uczestnicy programów i Alumni to liderzy idei i liderzy działania, zarówno tego zawodowego jak i społecznego - rozwijają się zawodowo, kształcą, ale także przekazują wiedzę sobie nawzajem, wspierają się w życiu biznesowym i prywatnym, angażują się w życie Fundacji pomagając nam znaleźć swoich następców- ludzi z sercem i wiarą, że każdy z nas ma wpływ na otaczający świat.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? zapraszamy na naszą stronę!


DZIĘKUJEMY CI ZA WSPARCIE!

Wpłacający24

MZ
Magdalena Zajączkowska-Ejsymont
1 000 zł
WZ
Waldemar Zbytek
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JS
Jakub Sroczyński
150 zł
KS
Kuba Szewczyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KW
Karolina Wodzyńska
100 zł
KO
Kamil Okólski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 629 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?