id: v7zzky

Fundacja im. Lesława A. Pagi - zbiórka na cele statutowe Fundacji

Fundacja im. Lesława A. Pagi - zbiórka na cele statutowe Fundacji

Opis zrzutki

W obecnej sytuacji rynkowej Fundacja stanęła przed najtrudniejszym momentem w swojej historii. Możliwości wsparcia nas przez biznes drastycznie się skurczyły. Stajemy przed wyzwaniem, aby utrzymać Fundację przy życiu, a do tego niezbędne jest nam rozpoczęcie budowy funduszu żelaznego. Zapraszamy Cię do tego, aby stać się częścią fundacji poprzez wsparcie nas przy budowie naszego funduszu. Pomożesz nam zachować ostatnie 17 lat istnienia i dać szansę na lepsze jutro. Wesprzesz w ten sposób nie tylko edukację pozaakademicką, ale także ludzi, którzy lada moment staną się decydentami w obszarze gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego. Programy Fundacji pomogły już 5 tysiącom młodych ludzi.

 

JEŚLI CHCESZ – NAPISZ DO NAS, ŻE UDZIELIŁEŚ NAM WSPARCIA, A TWOJE NAZWISKO ZNAJDZIE SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ W ZAKŁADCE DARCZYŃCY FUNDACJI.

 

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 17 lat poszukuje na rynku młodych, zdolnych ludzi i przygotowuje ich do życia zawodowego , umożliwiając też rozpoczęcie kariery zawodowej – Fundacja jest jednocześnie hubem dla tych ludzi, ludzi, którzy mają wiedzę i predyspozycje do zostania wysoko wykwalifikowanymi pracownikami w swoich branżach - jednocześnie te same osoby rozumieją, że najważniejsi są ludzie. Nasi uczestnicy programów i Alumni to liderzy idei i liderzy działania, zarówno tego zawodowego jak i społecznego - rozwijają się zawodowo, kształcą, ale także przekazują wiedzę sobie nawzajem, wspierają się w życiu biznesowym i prywatnym, angażują się w życie Fundacji pomagając nam znaleźć swoich następców- ludzi z sercem i wiarą, że każdy z nas ma wpływ na otaczający świat.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? zapraszamy na naszą stronę!


DZIĘKUJEMY CI ZA WSPARCIE!

Wpłacający 39

MZ
Magdalena Zajączkowska-Ejsymont
1 000 zł
Maciek Łaska
500 zł
RU
Rozalia Urbanek
500 zł
KW
Kuba Wojciechowski
500 zł
TK
Tomasz Karasek
500 zł
WZ
Waldemar Zbytek
500 zł
MT
Michal T Leszczynski
300 zł
MC
Mateusz Czech
300 zł
JS
Jakub Sroczyński
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 634 zrzutki

i zebrali

371 088 121 zł

A ty na co dziś zbierasz?