id: v8b2a2

Na leczenie kotów, na karmę i na żwirek

Na leczenie kotów, na karmę i na żwirek

Nasi użytkownicy założyli 1 015 152 zrzutki i zebrali 1 061 985 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z ulicy,ze śmietnika, z działek, z przydrożnego rowu, z wiejskich podwórek, z miejsc opuszczonych i zapomnianych….


Te, które zaufały lecz zostały wyrzucone na bruk, te, które jeszcze nie wiedzą, jak dobrze jest mieć swojego człowieka i te których pańcia umarła…….


Wszystkie łączy je jedno.

Potrzebują naszej pomocy.


Dom tymczasowy Koty u Beaty działa kilkadziesiąt lat, w sumie prawie tyle, ile żyje Beata, która już jako kilkuletnia dziewczynka pochylała się nad każdym potrzebującym pomocy życiem.


Ile serc dzięki temu mogło bić o wiele dłużej?

Tego już nie da się zliczyć.


Aktualnie pod opieką Beaty jest kilkadziesiąt kotów w potrzebie, którymi Beata się zajmuje, którym zapewnia tymczasowe schronienie lub które pod jej opieką zostaną już na zawsze.


Dt Koty u Beaty to ponad 30 maluchów, które bezpieczne czekają na nowe domki, ale są też koty starsze, nieadopcyjne które domów nigdy nie znajdą, koty działkowe i koty przewlekle chore, które Beata zabezpiecza w kilku domach tymczasowych.


Wszystkie potrzebują karmy, żwirku i opieki weterynaryjnej, a niektóre leczenia: zabrane z działek kociaki z kocim katarem, kotki choe na zapalenie oskrzeli: Gacuś, Łucia, Wilfrid, Paciatka, Maleństwo, Maja z chorym uszkiem.


Pomóżmy Beacie pomagać, aby maluchy mogły zdrowo się rozwijać, aby można było leczyć chore i by wszystkie bezpiecznie mogły czekać na nowe domy, aby tym starszym, przewlekle chorym, które zostaną na zawsze też niczego nie brakowało.


Prosimy o wsparcie, aby ograniczenia finansowe nie były jedynym powodem uniemożliwiającym działania dt Koty u Beaty, aby ciągłe zamartwianie się o byt Podopiecznych nie odbierało Beacie sił  i energii do dalszych działań.


Działalność dt można śledzić na stronie na fb Koty u Beaty.


Pomagajmy Beacie w jej staraniach o poprawę bytu kotów.


Pomóżmy Beacie opłacić koszty leczenia, wspomóżmy wpłatami na karmę i żwirek.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

KB
Kasia B
PF
Pracownicy firmy Efektywniej
249,99 zł
MO
Magdalena O-w
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RT
Roma
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MD
Marta Dubowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków