Leczenie ukochanego pieska - Spajkusia ! Każda złotówka będzie na wagę złota! Zakończona 16.01.2018r ID: v8evrv

Leczenie ukochanego pieska - Spajkusia ! Każda złotówka będzie na wagę złota!

Zebrano 216 zł
z kwoty 500 zł

43 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

41
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witam! Poszukujemy dobrych serc, kochających zwierzęta, które są w stanie wesprzeć nas symboliczną złotówką, którą przekażemy na ratowanie naszego 14 letniego pieska- Spajkiego. Jego problemy zaczęły się w sierpniu tego roku. Nasz kochany piesek zaczął tracić przytomność na krótką chwilę. Najpierw łzy, panika, później wizyta u weterynarza, skierowanie do kardiologa, wizyta w Zabrzu i tam diagnoza... niedomykalność, zastawek, niewydolność serca, liczne zwyrodnienia i medyczne określenia których nie rozumiałyśmy. Rozpoczęło się leczenie, już wtedy dla nas kosztowne bo leki to niespełna 100 zł miesięcznie, plus wizyty u weta. Jednak wspólnymi siłami ratowaliśmy naszego kochanego pieska. Sytuacja skoplikowała się 2 tygodnie temu, kiedy Spajki przestał jeść , stał się osowiały i nie miał sił nawet na spacer... wczorajsza wizyta u weterynarza miała udowodnić, że to tylko zatrucie pokarmowe, że po lekach będzie dobrze... Jednak okazało się, że nerki i watrąba zaczynają słabnąć. Spajki wymaga kosztownych dla nas badań, specjalistycznej karmy i kolejnych leków, kroplówek oraz regularnych wizyt. Robimy co w naszej mocy by co ratować jednak potrzebne wydatki ciągle rosną, a my nie jesteśmy w stanie pokryć ich w całości! Dlatego prosimy każdego kto jest w stanie dołożyć symboliczną złotówkę do leczenia naszego pieska- pomóżcie! Ten piesek to członek naszej rodziny, a to nasza ostatnia szansa na pomoc ! Dla Ciebie to złotówka dla niego szansa na wydłużenie ostatniego zakrętu życia! :(

P.S. Jeżeli okaże się, że pieniążki nie zostaną wykorzystane cała kwota zostanie przekazana dla schroniska w Jastrzębiu Zdroju !

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

W:

Waldek :)

Trzymaj się Spajki ! :)

PN

Piotr Niemczura

Zdrowiej brachu

Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
K
50 zł
Kinga
PN
40 zł
Piotr Niemczura
M
20 zł
Małgorzata
N
15 zł
Natka
G
10 zł
Girzyccy :)
K
10 zł
Karolina
A
10 zł
Asia
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
A
5 zł
Aneta

Pierwsza wpłata

PN
40 zł
Piotr Niemczura

Najwyższa wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Nasi użytkownicy założyli

309 617 zrzutek

Pomóż zebrać 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

41
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.