Wesprzyj niezależne dziennikarstwo. Zakończona 30.06.2018r ID: v8njpn

Wesprzyj niezależne dziennikarstwo.

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

12
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

WSPIERASZ NIEZALEŻNE MEDIA ?

Od siedmiu lat co tydzień oddajemy do Państwa rąk bezpłatną gazetę wypełnioną ambitnymi dziennikarskimi treściami, a każdego dnia za pośrednictwem portalu dostarczmy aktualny serwis informacyjny będący uzupełnieniem oferty tygodnika.


Jesteście Państwo w komfortowej sytuacji – najwyższej jakości dziennikarstwo trafia do Was bezpłatnie, byście mogli czytać tak, jak najbardziej lubicie – w papierze, na tablecie, komputerze, albo na smartfonie w dowolnym miejscu na świecie.

Tworzenie bezpłatnej gazety oraz portalu wiąże się z poważnymi kosztami, a nasze media nie są finansowane z żadnych zewnętrznych źródeł. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia, aby niezależne i ambitne dziennikarstwo mogło istnieć i abyśmy przez kolejne lata mogli codziennie w Internecie i co tydzień w gazecie dostarczać Wam nadal BEZPŁATNIE jak najwięcej dobrych wiadomości.

Chcemy pomagać fachowo, szybko i skutecznie. Słowem i czynem. Będzie nam łatwiej, jeśli nasza redakcyjna skarbonka przeznaczona na zakup wszelakich potrzebnych w pomaganiu narzędzi nie będzie pusta.

Ale „Dobry Tygodnik Sądecki” to nie tylko dziennikarstwo, w które wkładamy całe serce. To wiele innych inicjatyw i działań jakie dajemy Wam, Drodzy Czytelnicy.

Każdego tygodnia angażujemy się w różne społeczne inicjatywy, których głównym celem jest pomoc tym, którzy akurat znaleźli się w sytuacji wymagającej wsparcia innych ludzi. W naturalny sposób staliśmy się rzecznikiem przedsięwzięć charytatywnych – czasami jest to ratowanie czyjegoś zdrowia i życia, innym razem to akcje mogące czyjeś życie uczynić lepszym i bardziej godnym. Pokazujemy na naszych łamach ludzi, którzy angażują się w rozwój lokalnej społeczności. Błyskawicznie ostrzegamy w sprawach małych i dużych. Codziennie serwujemy porcję zaproszeń oraz biletów do kina, na koncerty, spektakle i inne wydarzenia gwarantujące naszym Czytelnikom ciekawie spędzony czas organizujemy konkursy z cennymi nagrodami. Promujemy lokalne talenty, patrzymy władzy na ręce, relacjonujemy ważne wydarzenia, słowem robimy wszystko to, co należy do zadań niezależnych mediów.

Aby utrzymać wysoką jakość, niezależność i nadal dostarczać Wam wysokiej jakości treści - potrzebujemy Waszego zaangażowania i pomocy. Stoimy przed dylematem - redukcja zakresu naszej działalności, albo utrzymanie poziomu i rozwój. Marzy nam się to drugie rozwiązanie. Dlatego prosimy Was - Czytelników, na których zawsze mogliśmy liczyć – o wsparcie. Od lat podobne formy wsparcia przeprowadzane są przez media w różnych krajach świata.

Wspomagając nasze działania dziennikarskie - pięknie Wam się odwdzięczymy kolejnymi tekstami, zdjęciami, informacjami, filmami. Wierzymy, że to co robimy ma sens i ufamy, że budowana przez siedem lat przyjaźń z Wami pozwoli podjęte dzieło kontynuować.

Możemy liczyć na Ciebie?

Wydawnictwo DOBRE

„Dobry Tygodnik Sądecki”, portal dts24.pl

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:51

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Joannie Loesch za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:50

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Mirosławowi Szamlewskiemu za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:49

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Grzegorzowi Fecko za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:48

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Monice Ziębie-Plebankiewicz za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

piątek, 6 października 2017 o 15:14

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Pawłowi Sikora za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

piątek, 6 października 2017 o 15:13

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Jadwidze Papaj za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

Komentarze zostały wyłączone

M
500 zł
Małgorzata
BK
150 zł
Bogusław Kołcz
JN
150 zł
Joanna Nieć
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JP
50 zł
Jacek Powałka
RO
50 zł
Renata Opasek
M
50 zł
Monika
BZ
50 zł
Beata Załubska
EB
20 zł
Edyta Brongiel
I
20 zł
icepielik
JP
10 zł
Jadwiga Papaj
MZ
10 zł
Monika Zięba-Plebankiewicz
T
10 zł
tarczynski
GF
10 zł
Grzegorz Fecko
PS
10 zł
PAWEŁ SIKORA
JL
10 zł
Joanna Loesch
A
5 zł
Asiek
M
5 zł
Magda
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

JP
10 zł
Jadwiga Papaj

Najwyższa wpłata

M
500 zł
Małgorzata
Nasi użytkownicy założyli

278 460 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

12
udostępnień

NAGRODY

10 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl.

wybrano 9 razy

50 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl. Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

wybrano 2 razy

150 zł i więcej

Podziękowanie dla wpłacającego na Fanpage'u Dobrego Tygodnika Sadeckiego oraz na portalu dts24.pl, Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

wybrano 1 raz

500 zł i więcej

Firma - miesięczna kampania reklamowa na portalu dts24. (Wymiary 728 x 90 px). osoba fizyczna - pisemne podziękowania na portalu dts24.pl. 

wybrano 1 raz

1000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań. Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim.

2000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań plus powierzchnia reklamowa na okres 2 wydań (1/2 strony Dobry Tygodnik Sadecki, lub miesieczna kampania reklamowa na portalu dts 24.pl (730 x 480 px) . Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim oraz na portalu dts24.pl.

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.