Wesprzyj niezależne dziennikarstwo. koniec za 256 dni ID: v8njpn

Wesprzyj niezależne dziennikarstwo.

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest niezweryfikowany

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

WSPIERASZ NIEZALEŻNE MEDIA ?

Od siedmiu lat co tydzień oddajemy do Państwa rąk bezpłatną gazetę wypełnioną ambitnymi dziennikarskimi treściami, a każdego dnia za pośrednictwem portalu dostarczmy aktualny serwis informacyjny będący uzupełnieniem oferty tygodnika.


Jesteście Państwo w komfortowej sytuacji – najwyższej jakości dziennikarstwo trafia do Was bezpłatnie, byście mogli czytać tak, jak najbardziej lubicie – w papierze, na tablecie, komputerze, albo na smartfonie w dowolnym miejscu na świecie.

Tworzenie bezpłatnej gazety oraz portalu wiąże się z poważnymi kosztami, a nasze media nie są finansowane z żadnych zewnętrznych źródeł. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia, aby niezależne i ambitne dziennikarstwo mogło istnieć i abyśmy przez kolejne lata mogli codziennie w Internecie i co tydzień w gazecie dostarczać Wam nadal BEZPŁATNIE jak najwięcej dobrych wiadomości.

Chcemy pomagać fachowo, szybko i skutecznie. Słowem i czynem. Będzie nam łatwiej, jeśli nasza redakcyjna skarbonka przeznaczona na zakup wszelakich potrzebnych w pomaganiu narzędzi nie będzie pusta.

Ale „Dobry Tygodnik Sądecki” to nie tylko dziennikarstwo, w które wkładamy całe serce. To wiele innych inicjatyw i działań jakie dajemy Wam, Drodzy Czytelnicy.

Każdego tygodnia angażujemy się w różne społeczne inicjatywy, których głównym celem jest pomoc tym, którzy akurat znaleźli się w sytuacji wymagającej wsparcia innych ludzi. W naturalny sposób staliśmy się rzecznikiem przedsięwzięć charytatywnych – czasami jest to ratowanie czyjegoś zdrowia i życia, innym razem to akcje mogące czyjeś życie uczynić lepszym i bardziej godnym. Pokazujemy na naszych łamach ludzi, którzy angażują się w rozwój lokalnej społeczności. Błyskawicznie ostrzegamy w sprawach małych i dużych. Codziennie serwujemy porcję zaproszeń oraz biletów do kina, na koncerty, spektakle i inne wydarzenia gwarantujące naszym Czytelnikom ciekawie spędzony czas organizujemy konkursy z cennymi nagrodami. Promujemy lokalne talenty, patrzymy władzy na ręce, relacjonujemy ważne wydarzenia, słowem robimy wszystko to, co należy do zadań niezależnych mediów.

Aby utrzymać wysoką jakość, niezależność i nadal dostarczać Wam wysokiej jakości treści - potrzebujemy Waszego zaangażowania i pomocy. Stoimy przed dylematem - redukcja zakresu naszej działalności, albo utrzymanie poziomu i rozwój. Marzy nam się to drugie rozwiązanie. Dlatego prosimy Was - Czytelników, na których zawsze mogliśmy liczyć – o wsparcie. Od lat podobne formy wsparcia przeprowadzane są przez media w różnych krajach świata.

Wspomagając nasze działania dziennikarskie - pięknie Wam się odwdzięczymy kolejnymi tekstami, zdjęciami, informacjami, filmami. Wierzymy, że to co robimy ma sens i ufamy, że budowana przez siedem lat przyjaźń z Wami pozwoli podjęte dzieło kontynuować.

Możemy liczyć na Ciebie?

Wydawnictwo DOBRE

„Dobry Tygodnik Sądecki”, portal dts24.pl

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:51

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Joannie Loesch za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:50

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Mirosławowi Szamlewskiemu za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:49

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Grzegorzowi Fecko za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

poniedziałek, 9 października 2017 o 15:48

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Monice Ziębie-Plebankiewicz za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

piątek, 6 października 2017 o 15:14

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Panu Pawłowi Sikora za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

piątek, 6 października 2017 o 15:13

Dobry Tygodnik Sadecki przekazuje podziękowania Pani Jadwidze Papaj za wpłatę i WSPARCIE NIEZALEŻNEGO DZIENNIKARSTWA.

Komentarze zostały wyłączone

Małgorzata

Małgorzata

Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

icepielik

icepielik

Dane ukryte

Dane ukryte

Jadwiga Papaj

Jadwiga Papaj

Monika Zięba-Plebankiewicz

Monika Zięba-Plebankiewicz

Grzegorz Fecko

Grzegorz Fecko

PAWEŁ SIKORA

PAWEŁ SIKORA

Joanna Loesch

Joanna Loesch

Asiek

Asiek

Magda

Magda

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

10 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl.

wybrano 7 razy

50 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl. Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

150 zł i więcej

Podziękowanie dla wpłacającego na Fanpage'u Dobrego Tygodnika Sadeckiego oraz na portalu dts24.pl, Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

500 zł i więcej

Firma - miesięczna kampania reklamowa na portalu dts24. (Wymiary 728 x 90 px). osoba fizyczna - pisemne podziękowania na portalu dts24.pl. 

wybrano 1 raz

1000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań. Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim.

2000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań plus powierzchnia reklamowa na okres 2 wydań (1/2 strony Dobry Tygodnik Sadecki, lub miesieczna kampania reklamowa na portalu dts 24.pl (730 x 480 px) . Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim oraz na portalu dts24.pl.