id: v8s9dj

Prawnik prawa pracy

Prawnik prawa pracy

0 zł
z 15
0%
zakończona
04.07.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 463 zrzutki i zebrali 1 062 515 807 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie. Jak każdy człowiek chciałem lepszego życia dla siebie i swoich bliskich. Marzliśmy o własnym domu, swoim miejscu na ziemi. Nie uało się nam dokonać tego w Polsce. W 2006 wyjechalismy do UK.

Nasze 2 i 4 letnie dzieci zaklimatyzowały się od razu. W 2009 przyszło na świat kolejne oczko w głowie.

13 lat pracowałem w firmie produkującej ciastka jako senior, a ostatnie 3 lata jako team leader. Przez ten czas nigdy nie otrzymałem upomnienia, nagany, wręcz przeciwnie - otrzymywałem premie oraz bonusy za wkład w rozwój firmy oraz projekty, które tworzyłem dla firmy.

Po zmianie managera zaczęły sie oszczedności i dyskryminacja. 

W styczniu tego roku zaważyłem bardzo niepokojące praktyki, łamanie zasad bezpieczeństwa I higieny pracy oraz zagrożenia zdrowia dla odbiorców produktu. Postąpiłem zgodnie ze regulaminem pracy oraz ze swoim, sumieniem wypełniałem punkt po punkcie procedurę, która ma na celu dbanie o bezpieczeństwo produktu.

W ramach podziękowania od firmy, za to że dbam o ich dobre imię, o to by Produkt był Bezpieczny, otrzymalem wypowiedzenie z pracy. Powodem mojego zwolnienia jest to że po 13 latach nie jestem zdolny do pracy. Pracownicy mieli zorganizowny kurs angielskiego i aby pozostac w pracy musielismy miec 70% poprawnych odpowiedzi. Jako, że zdobyłem 56 % zostałem wyrzucony jak śmieć.

Co mam powiedzieć synowi który miał rozpoczynać studia w październiku, co mam powiedzieć córce, która miała rozpocząć edukacje w szkole średniej?

Przez 14 lat raz udało nam się Pojechać na wakacje do Polski. Jak to możliwe? Przy 5 osobowej rodzinie i cenach biletów w wakacje po prostu nie było nas stać. Oddałem swoje serce i dusze firmie, sprzedałem się korporacji l, a teraz płaczę. Tak to prawda, wierzyłem że ciężką pracą osiągnę cel. Nic bardziej mylnego. Wyrzucono mnie jak szmatę. Moje zdrowie nie pozwala mi na szukanie nowej pracy. Dlatego zawracam się do Was nie tylko o pomoc finansową, ale o pomoc do życia. Pomóżcie mi uwierzyć w drugiego człowieka. Chciałbym uzyskać od pracodawcy odszkodowanie za niesłuszne zwolnienie. Koszta prawnicze jakie żądają kancelarie są ogromne i nie są zwracane przez pracodawcę.

 Chciałbym zabrać dzieci na prawdziwe wakacje. Nie będą to ciepłe kraje, lecz wyjazd do Polski by najmłodszy syn Mógł poznać Babcie i dziadków. Chcielibyśmy pokazać naszym dzieciom Jaka jest Polska, zamknąć za sobą rozdział pracy w korporacji i rozpocząć nowe lepsze życie być może w Polsce.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
List
osobisty list wyrażające nasze podziękowanie za udzieloną pomoc.
100 zł
Zakończona
Inne
Zestaw Pięknych Zdjęć Wykonanych Specjalnie Dla Darczyńców
Każdy kto wesprze naszą zrzutkę 250 zł otrzyma serię pięknych zdjęć z angielskich miast wykonanych przez moją córke.
250 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!