id: vabux4

Polak na Wyspie Man! Pomóżmy Prędkiemu wystartować w wyścigu

Polak na Wyspie Man! Pomóżmy Prędkiemu wystartować w wyścigu

10 162 zł
z 60 000
16%
zakończona
31.08.2019r
117
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 933 zrzutki i zebrali 1 101 565 960 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz przyjaciel, utalentowany zawodnik i wspaniały człowiek Prędki - Krystian Paluch potrzebuje wsparcia! Prędki jest jedynym Polakiem, który startuje w wyścigach ulicznych w Europie. Jako pierwszy i jedyny Polak wystartuje w elitarnym wyścigu ulicznym na słynnej wyspie Man (Grand Prix Manx). Organizatorzy docenili Jego doświadczenie i zaproponowali mu start w dwóch klasach Newcomers i Senior Manx. Zawody odbywają się w terminie 17-30 sierpnia. Udział w wyścigach tej rangi wymaga wielu wyrzeczeń i poświęceń oraz olbrzymich nakładów finansowych. Do startu niezbędne jest przygotowanie dwóch motocykli, a zbliżony koszt budowy jednego to ok 100 tysięcy złotych... Dodatkowo części zamienne i eksploatacyjne, pobyt, wpisowe, zorganizowanie całego zaplecza depo oraz teamu. Mimo wszystko Krystian nie poddaje się i walczy o to, aby biało-czerwona flaga pojawiła się na drogach wyspy Man! Zwlekaliśmy ze zbiórką dla Prędkiego długo, gdyż wiemy, że to dla niego ostateczność, a on sam nigdy by nie poprosił o taką pomoc. Do zawodów zostało bardzo mało czasu, a Krystian wykorzystał już wszystkie możliwe sposoby na pozyskanie środków, z próbą sprzedaży swojego samochodu i morderczą pracą zawodową włącznie. Zebrane środki niestety nadal nie są wystarczające i wyjazd na wyspę jest zagrożony! Dlatego chcemy mu pomóc i doprowadzić do tego, aby Polak – Krystian Paluch zapisał się na kartach historii motorsportu, a my każdą wpłaconą złotówką razem z nim w poczuciu, że jesteśmy częścią czegoś wyjątkowego, czego jeszcze nie było !

https://m.sportowefakty.wp.pl/wyscigi-motocyklowe/827257/krystian-paluch-nikt-z-nas-nie-jedzie-sie-zabic?fbclid=IwAR0b9g5xVubSIXoNVyXLfphEtNJGKe_-nR7Ovw1VurZcN8WKNyQ_gfGGLpw

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 117

88
Doktorek
2 500 zł
JP
Jacek Pielach
MS
Moto Sandomierz
500 zł
RS
Rafal Skocki
200 zł
DK
Dariusz Kulik
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
AP
Agnieszka Płaczek
150 zł
BZ
Bzyku
150 zł
#&
#13
113 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 25

 
2500 znaków