id: vb6bau

Pomóż sfinansować wspólne wakacje dzieci z domów dziecka z Ukrainy i Polski

Pomóż sfinansować wspólne wakacje dzieci z domów dziecka z Ukrainy i Polski

Nasi użytkownicy założyli 1 146 403 zrzutki i zebrali 1 194 248 441 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pierwszymi ofiarami tej okrutnej wojny są dzieci. Zwłaszcza te z domów dziecka, które nie znają ciepła i bliskości rodziców.

Jak wiecie oprócz matek z dziećmi Polska przyjęła mnóstwo ewakuowanych podopiecznych ukraińskich domów dziecka. Pragniemy dołączyć ich do naszej akcji. Nasza fundacja, która specjalizuje się w organizacji obozów integracyjnych, w których biorą udział dzieci i młodzież z domów dziecka, pragnie dziś pomóc także i ukraińskim sierotom, najmłodszym uchodźcom z dotkniętej wojną Ukrainy.

Jak możesz pomóc?

Wpłać dowolną kwotę na naszą zrzutkę. Liczy się każde pięć złotych!

Wspierając naszą zbiórkę finansujesz pomoc doraźną oraz udział w wypoczynku letnim dla dzieci z ukraińskich i polskich domów dziecka.

Dzieci z Ukrainy poszły już do polskich szkół, będą funkcjonować na stałe w naszym społeczeństwie. Potrzebna jest im integracja ze specjalnym programem terapeutyczno-edukacyjnym. W programie pobytu zorganizowanego dla nich wypoczynku znajdą się więc zajęcia integracyjne z polskimi dziećmi, kontakt ze zwierzętami i nauka jazdy konnej, zwiedzanie atrakcji turystycznych Podlasia oraz szereg warsztatów i aktywności sportowych.

Dla wszystkich, którzy wpłacą więcej niż 55 zł przygotowaliśmy w podziękowaniu kawowe upominki, które jeszcze bardziej rozgrzeją Wasze, pełne dobra serca.i44fb1fd0bffc7e1.jpegJak kawa może pomagać? To proste! Podczas naszej zbiórki masz do wyboru kawę w ziarnach pod filtr i pod espresso, każda z nich jest cegiełką do uzyskania celu, jakim są wspólne wakacje dzieci z domów dziecka z Ukrainy i Polski. Mamy 10 letnie doświadczenie organizacji takich obozów.  Ta pełna dobroci paczka kawy przeszła drogę od ekologicznej uprawy w Rwandzie, poprzez wypalenie w polskiej palarni kawy specialty Story Coffee Roasters, po zapakowanie i wysyłkę przez naszą fundację Nil Sine Numine. Obecna partia kawy została wypalona w dniach: 16.03.2022 dla espresso i 17.03.2022 pod filtr. Otrzymujesz świeżuteńką kawę!

d766154785bf3def.jpegNagroda #1 za 55pln (+ koszty przesyłki). Przybijamy piątki! Kawa niespodzianka pod espresso

W ramach wsparcia zbiórki otrzymujesz paczkę kawy 250g wypaloną pod espresso z losowo wybraną spośród czterech kolorów etykietą.

r3671f7c41b66331.jpeg

Nagroda #2 za 55pln (+ koszty przesyłki). Przybijamy piątki! Kawa niespodzianka pod filtr

W ramach wsparcia zbiórki otrzymujesz paczkę kawy 250g wypaloną pod espresso z losowo wybraną spośród czterech kolorów etykietą.hf2201fff096ee26.jpeg

Nagroda #3 i #4 to zestaw wszystkich czterech paczek i aż kilogram kawy pełnej dobra!

o9ed251788719b99.jpeg

Smak lata! Czyli co warto jeszcze wiedzieć:

Rwanda charakteryzuje się ogromną żyznością gleb i klimatem sprzyjającym uprawom kawy i herbaty. Gleby wulkaniczne na których rosną drzewka kawowca dają owoc, który w procesie mokrej obróbki, selekcjonowania na każdym etapie procesu przetwórczego, daje fenomenalny smak, który kojarzy się ze słońcem, radością, tańcem, śpiewem, czy z wakacjami!

Nuty cytrusowe typowe dla odmiany Bourbon Mayaguez po lekkim przestudzeniu przechodzą w smak wiśni i suszonych owoców. Możesz też wyczuć wesołe mango lub marakuję! Ta kawa z pewnością zaskoczy Cię bogactwem smaku, bez względu, czy dopiero zaczynasz przygodę z kawami speciality, czy może masz już niejeden kawowy sezon za sobą z całym zapleczem akcesoriów.

t3ff766d603fb76d.png

Z każdej paczki kawy finansowana jest pomoc doraźna i organizacja wakacji dla dzieci z domów dziecka z Polski i Ukrainy. Ważnym elementem jest zarówno odpowiednie wsparcie pedagogiczne, psychologiczne, jak i wzajemna integracja dzieci. Dzięki naszym działaniom i dotychczasowemu ponad 10-letniemu doświadczeniu pracy fundatorki, dzieci mają okazję do stałej transformacji i otrzymania wyspecjalizowanej pomocy.

fe0a752b9d4bab5e.jpegDzieci biorą udział w turnusach integracji społecznej o profilu sportowym, wokalnym, artystycznym , edukacyjnym, gdzie mogą zawierać nowe znajomości, przyjaźnie oraz uczyć się zasad współżycia społecznego.

Wsparcie dzieci będących pod opieką domów dziecka w postaci organizacji wartościowego wypoczynku to jednak nie wszystko co pragniemy robić jako fundacja. Najtrudniejszy dla dzieci wychodzących spod opieki domów dziecka jest moment wchodzenia w dorosłe życie, gdzie pozostawieni już własnej decyzyjności prawnej często młodzi ludzie popełniają błędy i jest im trudno urządzić się w dorosłym życiu. Tu również pragniemy wspierać dorosłych, ale często jeszcze niedojrzałych podopiecznych.

k9b953104e833fd9.jpegTurnusy integracyjne, organizowane w agroturystyce Kurnik Polski na Podlasiu mają z jednej strony charakter wakacji u babci na wsi, z drugiej realizują konkretne programy dydaktyczne, podczas których dzieci zdobywają nowe umiejętności manualne, sportowe, intelektualne - mają rodzinną przyjacielską atmosferę, w której rodzą się nowe przyjaźnie i trwałe relacje. Dzieci przywiązują się nie tylko do siebie, do zwierząt, które pielęgnują, ale też tego miejsca, które kochają i do którego później chętnie wracają.

Zobacz miejsce, gdzie odbędą się wakacje dzieci: https://www.facebook.com/KurnikPolski

zc7ecad303719cd6.jpegDziałamy efektywnie, a nasze działania mają realny wpływ na rozwój dzieci.

Fundacja „Nil Sine Numine” powstała na fundamentach 10 – letniej pracy fundatorki na rzecz integracji społecznej dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczej.

Więcej na naszej stronie numine.pl

o140a6373d8c7bb3.jpeg

English below:

The first victims of the war are children. Especially those from orphanages who do not know the warmth and closeness of their parents. Our foundation, which specializes in the organization of integration camps in which children and adolescents from orphanages take part, wants to help Ukrainian orphans, the youngest refugees from war-stricken Ukraine.


By buying our coffee, you finance emergency aid and participation in summer recreation for children from Ukrainian orphanages residing in Poland. The program of the stay includes integration activities with Polish children, contact with animals and horse riding lessons, as well as visiting the tourist attractions of Podlasie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 8

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Przybij Piątkę!
Symboliczne wsparcie akcji i przybicie wirtualnej piątki! Dzięki, że jesteś z nami i pomagasz!
5 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
#KAWAKTÓRAPOMAGA 250g ESPRESSO!
Otrzymujesz paczkę kawy 250g wypaloną pod espresso z losowo wybraną spośród czterech kolorów etykietą.Kawa świetnie sprawdzi się przy użyciu ekspresu ...
68 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
#KAWAKTÓRAPOMAGA 250g FILTR!
Otrzymujesz paczkę kawy 250g wypaloną pod espresso z losowo wybraną spośród czterech kolorów etykietą.Kawa świetnie sprawdzi się przy użyciu ekspresu ...
68 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
ZESTAW 1 x FILTR + 1 x ESPRESSO
W zestawie otrzymujesz dwie paczki kawy, każda pod inną metodę parzenia. Etykiety wybierane są losowo spośród 4 na każdą metodę, a więc za każdym raze...
123 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
ZESTAW 4 X ESPRESSO 250g
Otrzymujesz wszystkie cztery kawy edycji espresso!Kawa świetnie sprawdzi się przy użyciu ekspresu ciśnieniowego, kawiarki, lub parzenia metodą frenchp...
236 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
ZESTAW 4 X FILTR
Otrzymujesz wszystkie cztery kawy edycji pod filtr!Kawa świetnie sprawdzi się przy użyciu ekspresu przelewowego, lub parzenia metodą drip, chemex, fre...
236 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
ZESTAW 2 X FILTR i 2 X ESPRESSO
A więc lubisz eksperymenty kawowe? :) W tym zestawie otrzymujesz cztery losowe paczki kawy, dwie z serii espresso i dwie z serii filtr. Nagroda zawie...
236 zł
Zakończona
Inne
Oficjalny Patron akcji #kawaktorapomaga + 20 paczek kawy
Jako patron zbiórki Twoje logo i notatka o Twojej firmie pojawi się na naszych social mediach i materiałach reklamowych. Otrzymujesz także 20 paczek p...
1500 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 16

 
Dane ukryte
70 zł
BK
Bogna Kitlas
20 zł
KP
Krzysztof Pek
236 zł
VR
Villa Regent
1 500 zł
 
Dane ukryte
68 zł
NV
Nikita Vlasov
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
68 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MA
Maksym Akymenko
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków