Historia Gaetano Scirei, niezwykłego piłkarza i człowieka, opowiedziana w niezwykły sposób. ID: vb8dpx

Historia Gaetano Scirei, niezwykłego piłkarza i człowieka, opowiedziana w niezwykły sposób. ID: vb8dpx

4 672 zł

łącznie

4 672 zł

4 672 zł

łącznie

zakończona

zakończona

31.10.2019r

130

130

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 6

 • Mamy już komplet! Dziękujemy za duże zainteresowanie i do zobaczenia dzisiaj wieczorem! :)
  Czytaj więcej
 • Mamy dla Was kolejną niespodziankę: będzie z nami ALEKSANDRA SIKORA! Piłkarka Juventusu i reprezentacji Polski dołączy do nas już w najbliższy piątek wieczorem i weźmie udział w dyskusji na temat filmu o Gaetano Scirei oraz włoskiej piłki. Zapowiada się niezapomniany czas!
  Czytaj więcej
 • Listę gości specjalnych, którzy wezmą udział w piątkowym pokazie filmu "Żeby nie zapomnieć" oraz panelu dyskusyjnym na temat włoskiej piłki dopełnia TOMASZ LIPIŃSKI z CANAL+ SPORT! Dołącza on do Piotra Dumanowskiego z Eleven Sports oraz Tomasza Smokowskiego z Polsatu Sport. Moderatorem dyskusji będzie Michał Pol.
  Czytaj więcej
 • Do grona gości specjalnych naszego piątkowego wieczoru dołącza dziennikarz Polsat Sport, Tomasz SMOKOWSKI! Wkrótce kolejne nazwisko :-)
  Czytaj więcej
 • Czas ujawnić nazwisko pierwszego gościa specjalnego naszego wieczoru: będzie z nami Piotr DUMANOWSKI z Eleven Sports! Informacje o kolejnych gościach już niebawem! :-)
  Czytaj więcej
 • PRZYPOMINAMY: Liczba miejsc ograniczona do 130. Po osiągnięciu liczby 130 opłaconych wejściówek zapisy zostaną zamknięte. Każdy wpłacający może wedle własnego uznania wesprzeć organizację pokazu kwotą wyższą niż minimalne progi 10 PLN, 20 PLN i 50 PLN. Każda kwota powyżej 20 PLN uprawnia do wstępu, otrzymania pamiątkowego plakatu oraz wzięcia udziału w losowaniu nagród: 3x koszulka Juventusu, 3x książka "CALCIO" oraz 5x zdjęcie Giorgio Chielliniego z odręcznym autografem. Z kolei każda wpłata min. 50 PLN gwarantuje nie tylko wstęp, plakat i udział w losowaniu nagród, ale również 1 egzemplarz książki "CALCIO" z autografem obecnych na wydarzeniu czołowych polskich dziennikarzy sportowych! W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz wspomóc nas w przyszłych aktywnościach, możesz nas wesprzeć symboliczną wpłatą. Dziękujemy!

Czego są w stanie dokonać kibice klubu piłkarskiego, ceniący sobie historię jego bohaterów? Pokazujemy, że bardzo wiele: po kilkunastu miesiącach intensywnej pracy stworzyliśmy film "ŻEBY NIE ZAPOMNIEĆ", opowiadający historię jednego z najbardziej szanowanych i podziwianych sportowców w historii: Gaetano Scirei. To również relacja Andrzeja Zdebskiego, jedynego ocalałego z tragicznego wypadku pod Babskiem, w którym zginął Scirea.

Przedpremierowy pokaz filmu miał miejsce 27 września 2019 roku w warszawskiej Kinotece. Naszymi gośćmi byli między innymi: Michał Pol, Piotr Dumanowski, Tomasz Lipiński, a także Aleksandra Maj, polska piłkarka reprezentująca barwy Juventusu.

Po pokazie filmu odbył się również panel dyskusyjny na temat filmu oraz ostatnio wydanej wspólnie z Wydawnictwem SQN książki "CALCIO".

www.idz.do/calcio-ksiazka

Książka autorstwa Johna Foota to:

- barwny opis ponad 100-letniej historii futbolu na Półwyspie Apenińskim;

- zbiór anegdot, które powinien znać każdy fan włoskiej piłki;

- najbardziej kontrowersyjne, najmroczniejsze opowieści o Calcio - opowiedziane wprost, bez owijania w bawełnę.

Spośród wielu inicjatyw, w które angażujemy się od lat, ta bez wątpienia jest jedną z najważniejszych.

Chcemy upamiętnić nią wielkiego piłkarza i człowieka, a także przypominać o historii, o której w dzisiejszych, skupionych na tym, co tu i teraz czasach nie powinno się zapominać.

Dla nas, historia Juventusu oraz Gaetano Scirei jest nieodłącznym elementem teraźniejszości.

Wpłacający130

B
Beniamin Kowalczyk
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
A
Arkadiusz Nawara
50 zł
 
Dane ukryte
7 zł
PK
Paweł Kolba
20 zł
JW
Janusz Wasylew
20 zł
AW
Aneta Wasylew
20 zł
SZ
Stanisław Zaczek
20 zł
E
Elżbieta Czarnecka
25 zł
FC
Filip Czempka
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 498 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?