id: vbc9p4

RATOWNICY NADZIEII - Dla dzieci Pani NATALII z Sosnowca

RATOWNICY NADZIEII - Dla dzieci Pani NATALII z Sosnowca

Nasi użytkownicy założyli 1 015 251 zrzutek i zebrali 1 062 185 800 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ratownicy NADZIEI

Jakiś czas temu skontaktowała się z nami Pani Natalia , z zapytaniem jaki mamy obszar działania i niesienia pomocy. Okazało się , że Pani Natalia mieszka w Sosnowcu i jest trudnej sytuacji, można by nawet rzec , że w kryzysie. Jest mamą dwójki wspaniałych dzieci 3 i 5 latek - ten 5 latek jest ciężko chory. Niedawno bo początkiem stycznia stwierdzono u przerost nerki i gorsze jej funkcjonowanie (zastój moczu w nerkach) co prowadzi do częstych infekcji bakteryjnych układu moczowego, w obecnej sytuacji , brak jest możliwości jego leczenia , ponieważ wszystkie wizyty na NFZ zostały odwołane i Pani Natalia za wszystko musi płacić prywatnie ( z 500+) a dodam , że jeden zastrzyk , wykonywany przez pielęgniarkę , która zgodziła się przyjechać do Pani Natalii to koszt kilkudziesięciu złotych. Zwracając się do Nas nie przypuszczała, że może liczyć na nasze wsparcie ponieważ gdzie Bielsko a gdzie Sosnowiec to ok 64 km w tych czasach to znaczna odległość . Jednak My lubimy wyzwania a , że niedaleko bo w Bytomiu też mamy swoja wolontariuszkę - "BLONDI" to poprosiliśmy aby Blondi pojechała i poznała się z Panią Natalią osobiście , oraz ustaliła priorytety w dalszym Działaniu .

Po zdanej relacji naszej kochanej Blondi wynika, iż priorytetem jest :

1 PILNE wykupienie recepty - nie wykupionej od 23.marca - koszt to około 600,00 zł

2 zakup środków higienicznych dla dzieci (pieluszki typ , kosmetyki dla Atopowca) , proszki lub płyny dla dzieci (też dla Atopowców)

3 zakup wyżywienia dla dzieci (mleko, płatki itp)

4 drobne - pozostałe art spożywcze

Pani Natalia sama wychowuje dzieci , ojciec dzieci , obecnie przebywa w arszecie, jej dochody to 2x 500+ , rodzinne , alimenty na jedno dziecko w wysokości ok 300,00 zł bo na drugie dziecko sąd nie zasądził , bo ojciec dziecka się uchylał od stawiennictwa na rozprawie i ukrywał się - MOPS obecnie pracuje jak pracuje , a wydanie decyzji Administracyjnej niestety trwa.

Mieszka kątem u znajomych.

Jeśli ujęła Cię ta prawdziwa historia - wiem obecnie jest ich WIELE , to pomóż jak możesz - wpłać albo udostępnij tylko w ten sposób wspólnie pomożemy Pani Natalii .

Rozliczenie zrzutki na podstawie paragonów zostanie przedłożone na wniosek zainteresowanego.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków