id: vbmew3

Szkoła w Pilszczu jedzie na MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Szkoła w Pilszczu jedzie na MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU

Nasi użytkownicy założyli 1 014 344 zrzutki i zebrali 1 060 754 809 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szkoła Podstawowa w Pilszczu to niewielka placówka o bogatych tradycjach sportowych. W roku szkolnym 2021/2022 uzyskaliśmy tytuł Mistrza Województwa Opolskiego w unihokeju chłopców, co zapewniło awans na zawody ogólnopolskie, które odbywaja się w dniach 3.06. - 5.06.2022r. w Elblągu. To nie lada osiągnięcie było możliwe dzięki niewątpliwym talentom uczniów, ciężkiej pracy całego zespołu, ogromnej woli walki oraz determinacji nauczyciela wychowania fizycznego.

 Jesteśmy dumni, że małej, wiejskiej szkole udało się osiągnąć tak wielki sukces. Jest to dla nas wszystkich niezwykłe przeżycie, wyróżnienie i zaszczyt.  

Mając poczucie, że jesteśmy drużyną reprezentującą województwo opolskie, powiat głubczycki, gminę Kietrz, jesteśmy tym faktem zaszczyceni, ale też czujemy się zobowiązani... Koszty związane z uczestnictwem to: koszulki dla reprezentacji, koszty noclegu, wyżywienia, autokaru, wpisowego, ubezpieczenia itp. W rezultacie daje to kwotę kilku tysięcy złotych, co przekracza nasze możliwości. Jednocześnie mamy poczucie, że nie możemy zrezygnować z uczestnictwa w tym wydarzeniu, bo chcemy spełnić marzenia dzieci, ich ambicje i dać szansę zmierzenia się z najlepszymi drużynami w Polsce.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
220 zł
T-
T-T
1 000 zł
EI
Stowarzyszenie Klub Emerytów i Rencistów "ORCHIDEA” w Pilszczu
150 zł
EI
KGW Pilszcz
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
OP
OSP PILSZCZ
100 zł
EI
Elżbieta Stankiewicz
50 zł
EI
Rodzina Dominik
150 zł
KA
Karola
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!