id: vbt56y

Dla mamy - na walkę z rakiem..

Dla mamy - na walkę z rakiem..

Nasi użytkownicy założyli 1 034 009 zrzutek i zebrali 1 099 482 460 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie...

Zorganizowałem tę zrzutkę dla mojej mamy. Od sierpnia 2019 roku walczy z nowotworem. Choroba pochłania sporo pieniędzy. Wiem, że cel zbiórki to kropla w morzu potrzeb, ale pragnę Jej pomóc w każdy sposób. W lutym bieżącego roku zorganizowałem już jedną zbiórkę, która zakończyła się sukcesem - udało się nam uzbierać 2000zł na leki, badani, czy dojazdy do szpitali. Ponownie proszę Was o wsparcie. Wierzę, że wspólnie osiągniemy cel. Poniżej trochę informacji od mojej mamy.


Kochani. Mam na imię Kamilla. Mam 44 lata, kochającego męża i syna.

W sierpniu 2019 zdiagnozowano u mnie jeden z najbardziej śmiertelnych nowotworów – rak jajnika. Po tej wiadomości moje życie legło w gruzach. Nasuwało się pytanie dlaczego akurat ja? Przecież to takie niesprawiedliwe. Załamałam się i zamknęłam w sobie. W głowie krążyła tylko jedna myśl – ile jeszcze życia mi pozostało?

Po konsultacjach lekarskich trafiłam do szpitala w Bydgoszczy, decyzja mogła być tylko jedna – natychmiastowa operacja. Usunięto wszystko, co było możliwe. Pan doktor prowadzący zalecił 6 chemioterapii, do których dołączył Avastin – lek podtrzymujący. Wydawało mi się , że już będzie dobrze, miałam nadzieję i lepsze widoki na przyszłość, ale…..

Obecnie po kilku miesiącach coś złego zaczyna się odradzać. Markery nowotworowe systematycznie rosną. Czeka mnie ponowna chemioterapia, a i być może operacja. Gdyby nie wsparcie męża i przyjaciół, którzy nie pozwalają mi się poddać i załamywać, nie wiem czy podjęłabym ponowną walkę. Ale chciałabym żyć dla siebie i mojej rodziny, i zrobię wszystko aby żyć…


Na domiar złego w zleconych mi badaniach genetycznych stwierdzono mutację genu BRCA 1. U nosicielek mutacji genu BRCA1 obserwuje się 50-80% ryzyko wystąpienia raka piersi i około 40% ryzyko raka jajnika. Średnia zachorowania na raka sutka w przypadku nosicielstwa mutacji BRCA1 to około 40 lat. Proszę Was z całego serca o pomoc, pomoc finansową, która pozwoli mi na profilaktyczną mastektomię obu piersi w Słupsku. Pragnę pozbyć się realnego zagrożenia nowotworem, pragnę żyć.

Wszystkie środki, które zostaną zebrane, zostaną przeznaczone na profilaktyczną mastektomię, rehabilitację, konsultacje medyczne, badania kontrolne, leki i dojazdy do placówek medycznych.

Tylko dzięki Waszej pomocy tli się jeszcze we mnie nadzieja na życie i spełnienie moich marzeń – zobaczenie mojego syna przed ołtarzem i doczekania się wnuków. Chcę jeszcze być z moim mężem, wspólnie przejść to życie które nam zostało dane. Nie mogę ich jeszcze zostawić – to jeszcze nie ta chwila, to jeszcze nie ten czas, nie jestem gotowa na pożegnanie.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 645

HK
Hubert
 
Dane ukryte
300 zł
CG
Cyprian
 
Dane ukryte
100 zł
JM
Julia m
100 zł
PO
PoKredzie.pl
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
JO
KOles
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 20

 
2500 znaków