id: vbt6ux

Rower i akcesoria potrzebne do startu w IRONMANIE

Rower i akcesoria potrzebne do startu w IRONMANIE

Nasi użytkownicy założyli 1 166 691 zrzutek i zebrali 1 213 485 306 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani przyjaciele i znajomi,

 Chciałabym się z Wami podzielić niezwykłą wiadomością, która wzbudza we mnie ogromne emocje i nadzieję, że również Was zaintryguje i zachęci do wsparcia mnie w tej przygodzie!

Jak pewnie większość z Was wie, od lat pasjonuję się bieganiem. Od ponad sześciu lat przemierzam ulice i pola, ucząc się, rozwijając się, a przede wszystkim - bawiąc się przy tym świetnie! Ale, jak to w życiu bywa, nadeszła pora na nowe wyzwanie.

Otóż, za rok kończę czterdzieści lat (tak, tak, wciąż nie wierzę, że to już tak blisko!), i postanowiłem uczcić ten znaczący jubileusz w sposób naprawdę wyjątkowy. Planuję wystartować w Ironmanie! Tak, słyszycie dobrze, to ten trójboista wyścig, który wymaga przebiegnięcia maratonu, przejechania rowerem 180 kilometrów, a także popłynięcia 3,8 kilometra. I choć trochę to szalone, to czuję, że jestem na to gotowy, a przede wszystkim - mam wielką ochotę spróbować!

Ale, jak to zwykle bywa w życiu, pojawił się pewien drobny (no, może nie aż tak drobny...) problem. Otóż, aby móc zrealizować moje marzenie, potrzebuję specjalnego, błyszczącego, jak z bajki roweru, który poprowadzi mnie do zwycięstwa!Tego typu sprzęt, który pozwoli mi pokonać te ogromne dystanse, niestety nie jest zbyt tani. 

Przez najbliższy rok mam zamiar poświęcić mnóstwo czasu na treningi, doskonalenie moich umiejętności pływackich (tak, wiem, trochę mnie to stresuje, ale co tam, coś za coś!), przygotowanie formy biegowej, a także - na zebranie funduszy na ten wymarzony rower. To będzie wyzwanie, bez wątpienia, ale wierzę, że z Waszym wsparciem wszystko będzie możliwe!

Dlatego zwracam się do Was, moi drodzy, z ogromną prośbą o wsparcie. Może to być symboliczny wkład finansowy, ale równie cenna będzie Wasza motywacja, wsparcie emocjonalne i dobre słowo. Pomóżcie mi spełnić to szalone marzenie, nie tylko dla mnie, ale także dla całej naszej niezwykłej rodziny! Bo w końcu nie ma lepszego prezentu niż ten, który sprawi, że marzenia się spełniają, prawda?

Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc i wsparcie. Razem damy radę!

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami, Aga


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 5

MW
Your best friend
50 zł
TF
Taras Fed
100 zł
 
Dane ukryte
5 zł
AT
Zawsze w Ciebie wierzyłam!!!:)
500 zł
AM
Pszczółka
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!