Start w Double Ironman oraz walka o kwalifikacje na Mistrzostwa Świata ID: vc5eay

Start w Double Ironman oraz walka o kwalifikacje na Mistrzostwa Świata ID: vc5eay

5 306 zł z 50 000 zł

10%

5 306 zł

5 306 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

22.03.2020r

53

53

wspierających
10%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć,

Nazywam się Jakub Rosiński i od kilku lat trenuję triathlon i pływanie długodystansowe. Po ukończeniu zawodów na dystansie Ironman (3.8km pływania, 180km jazdy na rowerze, 42,2km biegu) oraz Otyliady (12-godzinny nocny maraton pływacki) chce pójść o krok dalej i w tym roku chciałbym reprezentować nasze biało-czerwone barwy w zawodach Double Ironman (7,6km pływania, 360km jazdy na rowerze, 84,4km biegu) 24 lipca w niemieckim Lensahn. W między czasie w ramach przygotowań chciałbym również wystartować ponownie na popularnym "Ironmanie" i spróbować powalczyć o kwalifikacje na Mistrzostwa Świata na Hawaje.

Pod ten sport poświęciłem wszystko i wiąże z nim swoje nadzieje jednak jestem w punkcie, którego nie jestem w stanie przeskoczyć. Na zawody Double Ironman nie jadę tego tylko zrobić ale chciałbym powalczyć o jak najlepsze miejsce i pokazać POLSKĄ SIŁĘ!!!

Jednak aby to zrobić i aby ścigać się z najlepszymi potrzebny jest sprzęt z najwyższej półki, na który na chwilę obecną nie jestem w stanie sobie pozwolić więc proszę Was o pomoc.

Triathlon jest bardzo wymagającym sportem zarówno jeśli chodzi o sam trening ale również potrzebne jest duże zaplecze finansowe.

Większość z zebranej kwoty przeznaczę na zakup nowego roweru - jest to koszt ok 25-30 tyś zł.

Pozostałą cześć przeznaczę na resztę niezbędnego sprzętu jak między innymi nowa pianka, strój startowy, kask, buty startowe czy nowy trenażer z pomiarem mocy aby trening był jeszcze bardziej efektywny. Środki finansowe potrzebne są nie tylko na sprzęt sportowy ale również na załatwienie wielu spraw organizacyjnych jak np wpisowe na zawody (390 Euro na Double Ironman), przejazd i zakwaterowanie na miejscu zawodów, wyjazd na obozy przygotowawcze itp.

Każda osoba, która mi w jakikolwiek sposób pomoże zostanie dopisana na biało-czerwonej fladze, z którą wbiegnę na metę. Niech to będzie nasz wspólny sukces!!!

Osoby/firmy, które chciałyby się bardziej zaangażować w cały projekt proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Moje przygotowania można śledzić na moich social mediach:

FB: Coach Kuba IG:coach.kuba

Za każdą pomoc SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!


Wpłacający53

M
Mirosława Potyra
400 zł
L
Lagosław
250 zł
P
Piotr Pyra
220 zł
MR
Marzanna Rosińska
200 zł
P
Paweł Domański
200 zł
MB
Marcin Baranowski
200 zł
K
Koziołki
200 zł
MR
Marzanna Rosińska
200 zł
AT
Adam Trzaskowski
150 zł
P
Paweł
100 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

536 575 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?