id: vcnjt2

Pomoc dla moich papug

Pomoc dla moich papug

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 zł 
z 1 400 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Czekam na wpłaty do mojej zrzutki.
    Czytaj więcej
  • Nic. Czekam na moją skuteczną zrzutkę.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nie mam pieniędzy na nowe wyposażenie dla moich papużek falistych. Zachęcam do wpłat i udostępnien mojej zrzutki. Proszę o pomoc i o udostępnienie wszędzie tam gdzie się da. Chcę dla moich papużek jak najlepiej.

Cel zrzutki:

Celem zrzutki jest porządna klatka i wyposażenie dla moich papużek falistych. Moje papużki faliste mają malutką klatkę i złe wyposażenie, a ja nie mam pieniędzy na nowe... Pomożecie mi? Każda złotówka się liczy... Moje papużki faliste to Marek i Marlena. U mnie są już prawie 3 lata. Bardzo proszę o pomoc. Moje papużki faliste potrzebują tego jak najszybciej. Z góry dziękuje za wpłaty i udostępnienia. Jeśli ktoś może niech tą zrzutkę udostępni wszędzie gdzie się da. Jestem zaufaną osobą. Pieniądze będą przeznaczene tylko ma cel. Śmiało możecie wpłacać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia lub nocy.

Zuzanna Loska.

Zdjęcie przedstawia moją nową klatkę, która chcę kupić. Jak chcesz ją zobaczyć link jest tutaj: https://parrotplanet.pl/pl/p/Klatka-dla-papug-Montana-Happy-Home-99B-brazowobezowa/544

Zdjęcie przedstawia papużkę falistą odmiany albinos. Chcę mieć parkę takich papużek falistych. Jest cała biała i piękna.

Informacje o organizatorze

Zrzutka na [Porządną klatkę i odpowiednie wyposażenie dla moich papużek falistych.]

Stworzona przez [Zuzanna Loska]Mam 15 lat. Będę rozpoczynać technikum informatyczne lub weterynyjne. Mam parkę papużek falistych o imionach Marek i Marlena. Hodowla papug to moje hobby. W przyszłości chce mieć dużą hodowlę różnych papug i ptaków ozdobnych. Jestem zaufaną osobą.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

880 406 zrzutek

i zebrali

810 789 094 zł

A ty na co dziś zbierasz?