id: vcrtfr

Ratunek Koliby na Łapsowej Polanie!

Ratunek Koliby na Łapsowej Polanie!

12 696 zł 
z 25 000 zł
50%
zakończona 28.02.2021r
246 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Schronisko górskie Koliba na Łapsowej Polanie w Gorcach oraz ludzie, którzy je tworzą, potrzebują Waszej pomocy!


Czas pandemii i będąca jego następstwem trudna sytuacja w polskiej turystyce i gastronomii, a także zwykłe trudności związane z tą wymagającą porą roku, jaką jest zima, odbiły swoje piętno także na nas. Jeżeli zależy Wam, by nasza poczciwa Koliba przetrwała i zachowała swój unikalny klimat i charakter - pomóżcie nam już dziś! To pierwszy raz, kiedy organizujemy zbiórkę, a to dlatego, że dopiero teraz naprawdę jej potrzebujemy. Z pierwszą falą pandemii Koliba i jej załoga jakoś sobie poradziła, nie bez trudności i poświęceń, ale daliśmy radę. Jednak obecna sytuacja zmusza nas do poproszenia Was o pomoc.


Nikt z nas nie chce, by Koliba którą Wy tak lubicie odwiedzać, i która jest naszym domem, przestała istnieć i została przejęta w przyszłości (w łatwiejszych czasach) przez nowych właścicieli, którzy nie będą potrafili stworzyć tej kolibowej magii, którą tak doceniacie, a w którą włożyliśmy wiele pracy i czasu.


Liczy się dla nas każda złotówka, każda wpłata to realna pomoc, a za udostępnianie informacji o zbiórce będziemy ogromnie wdzięczni! Mamy wielką nadzieję, że (właśnie dzięki Wam!) będziemy mogli gościć Was ponownie na wiosnę.


Każdy kto weźmie udział w zrzutce, już teraz jest zaproszony na post-pandemiczny, plenerowy koncert na naszej scenie przy Kolibie, którym będziemy chcieli przekazać Wam nasze podziękowania i naszą wdzięczność za pomoc.


Z góry dziękujemy i oby do zobaczenia!


Załoga Koliby na Łapsowej Polanie


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 246

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 229 zrzutek

i zebrali

810 546 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?