id: vd4dsw

Zbiórka dla Henia i Łucji – dzieci zmarłej Moniki

Zbiórka dla Henia i Łucji – dzieci zmarłej Moniki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 709 zł z 40 000 zł
109%
24 dni do końca
539 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

„Nie jest ważne, gdzie jesteśmy, ani dokąd pójdziemy… Ważne jest, abyśmy zostawili po sobie to, co najcenniejsze – okruchy szczęścia w sercach ludzi spotkanych na swej drodze.”


Kochani,


Z wielkim żalem żegnamy naszą ukochaną Monikę. Każdy, kto ją znał wie, jak wiele radości sprawiało nam już samo jej towarzystwo. Wspaniała Żona, Mama, Córka, Siostra, Przyjaciółka. Zawsze była radosna i pomocna. Fantastyczny człowiek, którego będzie nam bardzo brakować. Spełniała się w wielu rolach, również jako nauczycielka i instruktorka harcerska.

Niestety, los sprawił, że już jej z nami nie ma. Zostawiła jednak po sobie wiele wspaniałych wspomnień.


Będziemy o niej pamiętać także przez obserwowanie tego, jak rosną jej cudowne dzieci – Henio i Łucja. Wiemy, że nie zastąpimy im Mamy, ale chcemy jakkolwiek pomóc w ich rozwoju i wesprzeć tym samym ich Tatę - Roberta.

Stąd pomysł na zorganizowanie tej zbiórki. Chcemy przez nią nie tylko wspomóc Rodzinę Moniki, ale też pokazać, jak ważne miejsce w naszym życiu zajmowała. I będzie zajmować już na zawsze.


Zgodnie z ostatnimi działaniami Moniki – prosimy także o pomoc na leczenie dla chorej Paulinki poprzez przekazanie na nią 1% podatku / oddanie nakrętek / dokonanie wpłat poprzez link: https://dzieciom.pl/podopieczni/38208Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Rodzina i przyjaciele.PS. Kwota maksymalna zbiórki jest przykładową kwotą, po jej osiągnięciu można dalej dokonywać wpłat.

Wpłacający 539

A
Alicja Pawel
20 zł
K
Kasia Koselak
20 zł
A
Alicja Pawel
20 zł
A
Anna ubrana
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AO
Anna Ochała-Kłos
10 zł
KS
Karina Szkutnik
10 zł
PM
Paulina Majcherek
10 zł
KP
Katarzyna Pawlak
20 zł
KR
Kamila Rybak-Przybylska
10 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

645 042 zrzutki

i zebrali

400 748 871 zł

A ty na co dziś zbierasz?