id: vd5c95

Radek walczy z cukrem !

Radek walczy z cukrem !

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 690 711 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wrzesień to dla dzieci miesiąc nowych szkolnych wyzwań, nowych znajomości jak i nauka nowych rzeczy a wszystko to za sprawą rozpoczęcia roku szkolnego.


Dla Radka, jego rodziców oraz rodzeństwa niestety, ale tegoroczny wrzesień zostanie zapamiętany zupełnie inaczej.


Zawsze uśmiechnięty, radosny i pełen energii zdrowy na pozór chłopczyk opadł całkowicie z sił. Stan zdrowia diametralnie z godziny na godzinę się zmieniał. Szybka reakcja i pobyt w pierwszym szpitalu.

Tam trwa walka o życie chłopca również na oddziale intensywnej terapii. Po wielu godzinach przeprowadzonych badań i próby zdiagnozowania nastąpiła zmiana na szpital oddalony od domu prawie 100 km.

Kolejna seria badań i walka o ustabilizowanie Radka. Tym razem lekarzom udało się zdiagnozować przyczynę takiego stanu.

Jednoznacznie padło: CUKRZYCA-szok dla nas jako rodziców, ponieważ nigdy nie mieliśmy z czymś takim do czynienia, ale i dla Radka, gdyż jego świat i funkcjonowanie w nim również uległ zmianie.


W ciągu jednego miesiąca życie całej naszej rodziny się zmieniło. Nasz do tej pory szczęśliwy i żywiołowy 7-latek, który poznaje świat, musi nauczyć się funkcjonowania w nim na nowo z pompa insulinową, która jest niezbędna do życia.


Leczenie takiego typu choroby jest dla nas bardzo kosztowne. Codzienne podawanie leków czy też innych rzeczy, którymi jest oprzyrządowanie do pompy to dla nas dodatkowy wydatek, któremu możemy nie podołać... Specjalna dieta dla naszego syna, przy zachowaniu jak najlepszej jakości produktów jest kolejnym aspektem, który pogłębia wydatki.


Mamy wśród siebie wiele ludzi o dobrym sercu, którzy już wykazali się wsparciem dla nas. Jednak wciąż to za mało, aby zadbać o wszystko. Potrzebujemy wiele więcej niż sami możemy mu dać, by nie obawiać się o jutro.


Wiemy, że już nie wrócimy dawnego życia Radkowi, kiedy nie miał żadnych obaw i mógł rozwijać się jak pozostałe zdrowe dzieci, ale dzięki uzbieranym środkom będziemy mogli mu zapewnić jak najlepszą jakość życia, aby mógł funkcjonować w społeczeństwie bez ograniczeń i strachu o jego przyszłość.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

 
Dane ukryte
ukryta
JO
Jose
300 zł
JJ
Jan Józefów
100 zł
PJ
Patryk Jaracz
100 zł
PN
Paweł N.
300 zł
TK
Toshiyuki Kajio
600 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MP
Mariusz Paczyński
ukryta
SK
Natalia,Lidiia, Dmytro, Marzenka, Ania J. Artem
500 zł
SC
Sebastian Chrzanowski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!