id: vd74zy

wyjście do kina

wyjście do kina

0 zł
z 25
0%
zakończona
12.07.2023r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 634 zrzutki i zebrali 1 061 108 201 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na wyjście do kina na film Wędrująca Ziema 2, ewentualnie na obejrzenie go na platofmie vod.


Wędrująca Ziemia 2 - najnowszy hit filmowy dostępny na vod4k.pl

Wędrująca Ziemia 2 to kontynuacja kultowego filmu science fiction z 2013 roku. Pierwsza część odniosła ogromny sukces w kinach na całym świecie, a teraz możemy cieszyć się kontynuacją wraz z vod4k.pl.

Fabuła Wędrującej Ziemi 2

Fabuła filmu Wędrująca Ziemia 2 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Głównym bohaterem jest Jake Morrison (John Boyega), syn pułkownika Nathanaiala Morrisona, który zginął w pierwszej części filmu. Jake pracuje jako pilot Jaegerów, ogromnych robotów, którymi ludzkość walczy z potworami Kaiju.

W filmie pojawiają się nowe postaci, w tym młoda hackerka Amara (Cailee Spaeny), która jest specjalistką od budowy miniaturowych Jaegerów. Wkrótce Jake i Amara stają się kluczowymi postaciami w walce z Kaiju, które znowu zagrażają Ziemi.

Reżyseria i obsada

Reżyserem Wędrującej Ziemi 2 jest Steven S. DeKnight, który zastąpił Guillermo del Toro, autora pierwszej części filmu. Obsada to m.in. John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny i Jing Tian.

Efekty specjalne

Wędrująca Ziemia 2 to film, który nie tylko zachwyca fabułą i aktorstwem, ale również efektami specjalnymi. Oglądając film, możemy poczuć się jak w środku walki ogromnych robotów z potworami Kaiju. Efekty specjalne zostały wykonane na najwyższym poziomie, co pozwala na jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania.

Wędrująca Ziemia 2 na vod4k.pl

Wędrująca Ziemia 2 to jedna z najnowszych produkcji filmowych, która jest dostępna na vod4k.pl. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, co pozwala na jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania filmu. Dodatkowo, prostota obsługi i intuicyjny interfejs sprawiają, że korzystanie z serwisu jest łatwe i przyjemne.

Podsumowanie

Wędrująca Ziemia 2 to jeden z najnowszych hitów filmowych, który powstał z myślą o fanach kina science fiction. Fabuła, aktorstwo oraz efekty specjalne zostały wykonane na najwyższym poziomie, co pozwala na niezapomniane wrażenia podczas oglądania. Dzięki vod4k.pl możemy cieszyć się filmem w wysokiej jakości, bez konieczności wychodzenia z domu

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!