id: vd8hxv

Pomóż Flocie rozwinąć skrzydła! :)

Pomóż Flocie rozwinąć skrzydła! :)

Nasi użytkownicy założyli 1 152 347 zrzutek i zebrali 1 197 703 226 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Fotorelacja z prac remontowych nowo powstającej Pracowni Artystycznej Flota: https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1734544646568458 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1736292316393691 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1736576733031916 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1738653086157614 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1740644945958428 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1757849107571345 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1765114490178140 https://www.facebook.com/wielkaflotazjednoczonychsil/posts/1766681133354809
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Siema! Tutaj Ruda i Beniol! Prowadzimy wspólnie w Zabrzu stowarzyszenie działające na rzecz dzieciaków i młodzieży o dumnej nazwie "Wielka Flota Zjednoczonych Sił". Prowadzimy placówkę wsparcia dziennego i podejmujemy wiele inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności. Ostatnio zostaliśmy zaproszeni (tak, tak, sami nigdy byśmy nie wpadli na tak szalony pomysł) do udziału w teleturnieju The Wall i niestety nie wygraliśmy naszych marzeń... Odpowiadaliśmy świetnie, walczyliśmy dzielnie - ale ściana podstępnie nas pokonała! Po emisji programu zgłosiło się do nas wiele osób dodających otuchy, dopingujących nam i wyrażających chęć wsparcia! Wtedy ktoś wpadł na pomysł tej zrzutki. Jako, że i tak nie mamy nic do stracenia - prosimy! Pomóż rozwinąć skrzydła floty! Chcemy wyremontować i wyposażyć pomieszczenie w którym powstanie pracownia rękodzieła! Chcielibyśmy odnowić i uszczelnić drewniane okna we wszystkich pomieszczeniach placówki, odnowić drewniany parkiet, wyposażyć kuchnię (meble, sprzęt AGD), odświeżyć i pomalować ściany na korytarzu przed wejściem do lokalu i w kuchni. Dodatkowo dokupić nowe instrumenty muzyczne oraz sprzęt alpinistyczny aby poszerzyć i urozmaicić ofertę zajęć oferowanych przez naszą świetlicę. A jeśli cokolwiek zostanie - przeznaczyć na wycieczki z naszymi dzieciakami! :)

Siema! Akcja jest taka, żeby zrzutka dała, to co ściana zabrała! ;)

Stowarzyszenie "Wielka Flota Zjednoczonych Sił" działa w Zabrzu od 2005 roku na rzecz dzieciaków i młodzieży, czyli leci 13 rok! Świetlica, zajęcia, wyjazdy, wycieczki, obozy, konkursy, zawody, biegi, koncerty, teatr i WOŚP! Więcej info znajdziesz na naszych stronach FB :)

Założycielem Floty jest Anna Tamas. Działa nieprzerwanie od 2005 roku, w tym czasie pomogła setkom dzieciaków, jednak zawsze wyznawała zasadę, że "robi swoje i nie che rozgłosu".

Paweł Beniowski dołączył do stowarzyszenia na początku 2016 aby zrealizować projekt "BIEG pLUsZAKA"

BIEG pLUsZAKA

Kurs Animatora

Od tego czasu zaczęli wspólnie na nowo odbudowywać organizację, która borykała się z wieloma problemami.

Biwak

Organizowali i brali udział w wielu inicjatywach dla lokalnej społeczności.

Wieża Skrzyń

Ich wysiłek i osiągnięcia zostały zauważone, co dawało energię do dalszych działań!

12 września 2017 roku Ania i Paweł, czyli Ruda i Beniol znaleźli się w gronie 30 Lokalnych Bohaterów województwa śląskiego.

"MEDIA NAWET NAS POLUBIŁY"

Przeczytaj więcej

To spowodowało, że zostali zaproszeni do udziału w programie The Wall :)

"Uznaliśmy, że jest to niesamowita szansa na promocję dla Floty, więc niewiele się zastanawiając przywdzialiśmy nasze służbowe stroje i popędziliśmy na casting."

"Walczyli zaciekle, odpowiedzieli dobrze na 4 z 5 pytań w pierwszej

i 5 z 6 pytań w rundach II i III!

Jednak to wszystko nie pozwoliło na zebranie dużej kwoty, która to została całkowicie wyzerowana w ostatniej rundzie. Możesz zobaczyć sam poniżej. Porównując to do innych graczy, trzeba stwierdzić, że mieli wyjątkowego pecha! Po emisji na portalach społecznościowych rozgorzały dyskusje, ludzie pisali komentarze, powątpiewające w sprawiedliwość działania gry. Wyrazili też chęć wsparcia - dlatego też powstała idea tej zrzutki.

"(...) Ściana okazała się mocniejsza, ale o przyszłość Rudej i Beniola jestem spokojny, dobro do nich wróci, jeśli nie w tej, to na pewno w innej formie (...)". powiedział na zakończenie Paweł Orleański

Tak wypowiadali się internauci:

"Ech zawiodłam się na tym programie. Taka fajna para, chłopak odpowiedział na wiele pytań i nic nie wygrali. NIESPRAWIEDLIWE! Ale za to co robią życie i tak ich wynagrodzi, są wspaniali"

"Pozdrawiam Rudą i Beniola. Najwspanialsza parą jaką do tej pory obejrzałam. No i takiego pecha też nie widziałam !!! Jesteście więcej warci niż ta pieprzona kasa i ta cholerna ściana ze zwariowanymi kulami. Pozdrawiam Was i przesyłam pozytywne myśli i uczucia. Działajcie, bo jesteście potrzebni innym. W tym Wasza siła ! Całuski."

"Wspaniała i odważna gra! Wspaniali ludzie! Powodzenia w działaniach! W tym co robicie jesteście wygrani! Wszystkiego dobrego!"

Więc jeśli rusza Cię nasza historia - to co tu dużo gadać - weź się zrzuć! :)

"My ze swojej strony obiecujemy, że w sposób przemyślany, kreatywny i procentujący rozdysponujemy każdą zebraną złotówkę." Ruda i Beniol

To na co się zrzucasz:

Remont i wyposażenie pracowni rękodzieła. W tym piec do wypalania ceramiki.

Wkład kominowy ze stali kwasoodpornej - jest niezbędny do uruchomienia ogrzewania (mamy piec i instalację, których nie możemy używać)

Odnowienie i uszczelnienie okien w 4 pomieszczeniach placówki

Odnowienie drewnianego parkietu w 3 pomieszczeniach placówki

Piec do wypalania ceramiki

Wyposażenie kuchni w meble i sprzęt AGD

Zakup nowych instrumentów muzycznych (bębnów djembe i grzechotek) oraz pokrowców.

Zakup nowego sprzętu alpinistycznego, który pozwoli na rozszerzenie oferty już prowadzonych zajęć.

Wieża Skrzyń

Bądźmy w kontakcie

Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych SiłDworcowa 9/16 (1p.) 41-800 Zabrze

Anna Tamas +48 881 643 769 Paweł Beniowski +48 609 582 277 [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

JG
Jowita Gross- Mazurska
2 000 zł
AS
Adam Sroka
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
EK
Ewelina Kaminska
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MT
Małgorzata Tomska
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
AH
Ania Hyman
200 zł
MK
Michał Konofol
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 82

 
2500 znaków