Stop Bzdurom - fundusz na prowokacje ideologii LGBT ID: ve8u9x

Stop Bzdurom - fundusz na prowokacje ideologii LGBT ID: ve8u9x

19 026 zł z 16 100 zł

118%

19 026 zł

19 026 zł

z 16 100 zł

5 dni

5 dni

do końca

186

186

wspierających
118%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Odwalamy ostatnio grube akcje, bo nie wiemy co innego zrobić w konfrontacji z fundamentalizmem religijnym. Albo właśnie wiemy i to robimy? Zdecydujcie same i sami. Ta zrzutka nas wspiera.


Ostatnim oficjalnym eventem było wydarzenie Prowokacja ideologii LGBT.

Mamy zaszczyt być medium obywatelskim informującym o OKROPNYCH ZNISZCZENIACH I WANDALIZMIE.


c533caa5d26330e0.jpeg

Obecnie jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji - na domiar złego toczą się przeciwko nam sprawy, a prokuratura umarza wszystkie skargi na policyjną przemoc, z którą czesto się spotykamy. No niesprawiedliwe nam się to wydaje. Takie państwo z preferencją.Kim jesteśmy?


Jesteśmy bezkompromisowym pedalskim, feministycznym kolektywem. Mamy bezczelne mordy i jeszcze straszniejsze metody, o których nie śni się ani TVP.info, ani reszcie patoprawicy. Skupiamy się na działaniach w sprawie społeczności queer. Naszym celem jest LGBTQ+ mądre, wyedukowane, asertywne, dzielne i przede wszystkim sprawcze.


Nasze story:


wedaxx-250b95c.png


15 maja 2019 (zupełnym przypadkiem) zatrzymałyśmy się pod namiotem Fundacji Pro, zaskoczone poziomem homofobii, kłamstwa i ogólnej dzbanerii. Zadzwoniłyśmy po policję. Dołączyło do nas kilka osób. Zagadywałyśmy podpisujących, próbowałyśmy tłumaczyć, że LGBTQ+ to nie pedofile. Namiociarze oskarżyli nas o blokowanie zgromadzenia. Jedna z osób została brutalnie rzucona na ziemię przez policję, obezwładniona, skuta i przewieziona na komendę. Jej sprawą zajmuje się Helsińska Fundacja Praw Człowieka.


Od 15 maja zorganizowałyśmy 6-7 potańcówek. Razem z przyjaciółmi/przyjaciółkami, znajomymi, i nowo poznanymi osobami tańczyłyśmy do najbardziej queerowych kawałków. Muzyką i okrzykami zagłuszałyśmy szkodliwe komunikaty Namiociarzy. Tłumaczyłyśmy, że homoseksualizm to nie pedofilia, że edukacja seksualna jest OK. Pokazywałyśmy, że nie ma miejsca na homofobię i nienawiść. Pokazywałyśmy, że jesteśmy - i że jak już przyjdziemy, to z zabawą i kolorami. Przeprowadziłyśmy ogrom rozmów wyjaśniających korzyści z edukacji seksualnej w walce z molestowaniem i gwałtami na małoletnich.


wedaxx-bb079da8.png

Wspieramy queerowe dzieciaki wlepami - totalnie za darmo. Mamy za sobą wsparcie niemal 2 tysięcy miejsc w polsce i dystrybucję 50 tysięcy wlep!

Nasze ulotki były rozdawane w paru miastach w Polsce. Poniżej zdjęcie ze świetnej akcja Szczecina!Co teraz?


Chcemy poruszyć tematy zinternalizowanej homofobii i transfobii ze społecznością LGBTQ+. Mamy ambicję wygrać z częścią problemów, które zżera naszą społeczność (bierność, ukrywanie się, strach, osamotnienie).


wedaxx-6de94fdb.png

Nie boimy się. Wiemy w jakich smutnych realiach działamy i właśnie to napędza nas do działania. Ani dnia w szafie dłużej. Pedalska młodzieży, nie macie czego się bać, gnębiący nas faszyści i dzbany to zakłamane płatki śniegu topniejące przed pięknem jakie rozsiewacie wychodząc na ulicę.


Solidarność naszą bronią!


Same nie damy rady. Za pracę nikt nam nie płaci, w działanie inwestujemy własne środki, a nad raportami, badaniami i bzdurnymi ustawami spędzamy nasz własny, bezpłatny czas. I bawimy się świetnie! Jednak czasem przydałby się dodatkowy grosz na druk ulotek, farby, wlepy, utrzymanie strony i szeroko pojęte eskalowanie. Tutaj prosimy o pomoc. Żeby móc działać, musimy mieć czym działać - niestety, krzyki czasem nie wystarczają.

Totalnie interesuje nas też wsparcie dobrych i mądrych osób, więc pomóc możesz swoją wiedzą i ciałem. Szczególnie ucieszymy się ze współpracy z edukacyjnymi i równościowymi NGOsami.

Ale hej - jeśli jesteś biedną osobą, to nie sponsoruj naszych wygłupów. Jeśli masz oddać nam swojego ostatniego piątaka, a potem nie starczy ci na falafel - nie chcemy twoich pieniędzy. Nie chodź głodna, falafel zjedz i widzimy się w akcji.


O naszych dotychczasowych działaniach poczytasz na naszym fejsie. Możesz zobaczyć filmy z zeszłorocznych akcji.-


Łania i Margot, organizatorki ///

Nie jesteśmy żadną grupą, stowarzyszeniem, organizacją. Wszystko co tu zrobiłyśmy wynika z wkurzenia na okrutne, szkodliwe i nieprzemyślane działania fantyków.


zdjęcia z protestów: LAPP FOTO, AP.ART

Wpłacający186

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dorzucam się po całym dniu słuchaniu świństw z busa antyLGBT.
  Dzięki za to co robicie, wierzę że razem uda nam się zmienić ten kraj na lepsze

  15 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Za PRLu też tak walczono o prawa obywatelskie, dziś ci wandale są narodowymi bohaterami. Od kilku lat cała machina państwowa szkaluje obywateli odbierając im godność, a zawłaszczone instytucje państwa są sparaliżowane. Nie ma łatwo, ale walczyć o godność trzeba, też tu żyjemy i mamy do tego pełne prawo.

  101 zł
 • IS
  Igor Sekuła

  Widziałem waszą ostatnią akcje przy skłocie, jesteście super!!!

  10 zł
 • VP
  Vogule Poland

  Jesteście super!

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  DAMY RADĘ

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 15 zł i więcej

Kupimy SOBIE od ciebie puchę spreju

Wykorzystamy ją w dobrym celu albo przekażemy radykalnym bojówkom LGBTQ+.

wybrano 47 razy

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

Dodruk wlep

Dzikiej ilośc - nie uwierzyłabyś jakiej. Wlepy przeznaczymy na dystrybucję wśród potrzebujących dzieci z biednych polskich rodzin.

wybrano 23 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Odłożymy na tranzycję

Osób z naszej grupy ofc.

wybrano 9 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

519 983 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?