7 340 zł z 30 000 zł

24%

7 340 zł

7 340 zł

z 30 000 zł

22 dni

22 dni

do końca

58

58

wspierających
24%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam jetem właścicielką małej Firmy gastronomicznej która jest owocem mojej miłości do karmienia ludzi ,

Jestem Kucharzem z zamiłowania i wykształcenia, posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie i prawie 20 lat doświadczenia .

Założenie własnej restauracji było dla mnie spełnieniem marzeń, kiedy wydałam pierwsze dania we własnej kuchni pierwszy raz w życiu poczułam szczęście jakie daje spełnienie marzeń i wtedy wiedziałam ze ta kuchnia to wszystko co mam a gotowanie dla gości daje mi poczucie spełnienia .

Do marca tego roku radziłam sobie , może nie było "na bogato"ale miałam z czego żyć i wystarczało na opłaty i bieżącą działalność. W marcu kiedy zaczęła się epidemia byłyśmy zmuszeni by zamknąć salę imprezy jakie były zarezerwowane zostały odwołane , nasza działalność ograniczyła się do dowozów i wynosów , niestety ze względu na opóźnienia w ZUS nie udało się nam dostać subwencji czy jakiegoś konkretnego wsparcia z tarcz proponowanych przez rząd, dostaliśmy tylko 5 tyś z bezrobocia (wystarczyło na jeden rachunek za prąd ) i ja jako właścicielka postojowe za siebie za 2 miesiące z trudem przetrwaliśmy pierwszą fale... Ale udało się ,utrzymać firmę i nikogo nie zwolnić .

Byłam tak szczęśliwa pomyślałam wtedy że jak to przetrwaliśmy to już będzie dobrze ... ale okazało się ze kolejne obostrzenia weszły w październiku i zaczął się strach...oszczędności skończyły się przy pierwszej fali a na to porostu nie byliśmy gotowi, kolejne ograniczenia sprawiły ze po porostu nie jesteśmy w stanie normalnie pracować , a dołożyć już nie ma z czego .

Pomyślicie może ze to dziwne ze robimy zrzutkę na taki cel,

ale dla mnie i dla moich pracowników ta firma to wszystko...

czujemy się tam jak w domu traktujemy się jak rodzina zawsze sobie pomagamy, jesteśmy tak zgranym zespołem jakiego nigdy wcześniej nie widziałam nigdzie gdzie było dane mi pracować .

Na co chcemy zebrać pieniądze? na ZUS, opłaty za, prąd, gaz, wodę, ścieki, raty lizingowe czy kredyt firmowy który spłacam. Na resztę jesteśmy w stanie zarobić tym co robimy działając na wynos i z dowozem , Dla mnie ta firma to cały świat to duży kawałek świata dla moich pracowników .

Pomóż nam ocalić firmę, wpłać choć złotówkę , I proszę udostępnij dalej .


Zobacz naszą Firmę

http://www.zajazdporabka.com.pl/


Wpłacający58

A
Anita
1 000 zł
M
M.M.
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
A&
Agata & Dżozef :)
500 zł
MI
Marek Iwona Dudek
300 zł
A
Anna
200 zł
D
Dzbanek
200 zł
KG
Kinga G.
200 zł
SM
Stoszko Marian i Elzbieta
200 zł
KJ
Krzysztif J
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

589 899 zrzutek

i zebrali

333 150 874 zł


A ty na co dziś zbierasz?