Kwota na rehabilitację Maksa w Krakowie ID: veg2w7

1 596 zł z 50 000 zł

3%

1 596 zł

z 50 000 zł

zakończona

03.04.2019r

40

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam wszystkich ,

Niektórzy mnie znają lepiej, a inni wcale.

Mimo tego chcę Was wszystkich prosić o pomoc. Potrzebujemy zebrać około 50 000 tyś. zł na rehabilitację Maksymiliana Rawłuszewicz.

Ale może zacznijmy od tego, dlaczego Wasza pomoc jest dla Maksa niezbędna.

Wszystko zaczęło się w nocy z 1 na 2 kwietnia. Maks został bestialsko pobity, a potem sprawcy upozorowali upadek z wysokości. Ci zwyrodnialcy pozwolili by mój brat powoli i w cierpieniach umierał. Leżał na budowie kilka godzin po czym znalazł go pies. Gdy lekarze przeprowadzili operację ratującą życie, powiedzieli nam, że Maks w najbliższym czasie umrze. Miał on zmasakrowaną głowę ( czaszkę wgniecioną w mózg, kość jarzmowa była w zatoce, żuchwa połamana w drobny mak ) . Lecz postanowił przeżyć. Mój bart bardzo lubił biegać , występował w różnych biegach charytatywnych, chodził po górach , tego roku w marcu sam wszedł na Rysy, jednym słowem był bardzo aktywnym człowiekiem . Maks zawsze był, nadal jest dobrą osobą, każdemu jak mógł, pomagał. Teraz on sam potrzebuje Waszej pomocy . Na Maksa padł wyrok ze strony lekarzy, że pozostanie na zawsze w stanie wegetatywnym. My, jako rodzina się na to nie godzimy, bo widzimy jakie efekty przynosi drobna rehabilitacja przeprowadzana codziennie przez nas. Maks już potrafi kilka minut siedzieć. Dlatego jesteśmy przekonani, że profesjonalna rehabilitacja przyniesie takie efekty, by Maks znów mógł chodzić a kto wie, może i będzie jeszcze uprawiał jakiś sport.

Dlatego w imieniu Maksa błagam Was o pomoc. Możecie wpłacać niewielkie kwoty, ale jeśli będzie nas bardzo dużo uda się Maksowi pojechać na kilka turnusów i w konsekwencji wrócić do pełnej sprawności .

Z góry wszystkich dziękuje !

Wpłacający40

MW
Michał Woliński
200 zł
JJ
Jerzy Jura
100 zł
B
Beata
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BB
Bogdan Bełdyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KN
katarzyna niedziela
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

396 591 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?