id: vesnc4

Winda dla chłopaków ze schroniska w Borkowie

Winda dla chłopaków ze schroniska w Borkowie

Nasi użytkownicy założyli 1 169 429 zrzutek i zebrali 1 218 346 734 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Szanowni Państwo, Przyjaciele naszego Stowarzyszenia!


Rzeczywistość, w której obecnie się znajdujemy, w dalszym ciągu naznaczona jest niepewnością i dynamiką zmian, których kierunek trudny jest do przewidzenia. Poza pandemią, obawami o skutki ekonomiczne działań wojennych w Ukrainie, mierzymy się także z niestabilnością otoczenia, bardzo wysokimi stopami procentowymi oraz przede wszystkim nienotowaną od lat tak wysoką inflacją. Gwałtowny wzrost cen bezpośrednio wpływa na każdego z nas, również na utrzymanie placówki takiej, jak prowadzone przez nas schronisko dla bezdomnych.


Dlatego, pragnąc w dalszym ciągu, jak najlepiej wypełniać naszą misję pomocy drugiemu człowiekowi, zmuszeni jesteśmy prosić Was o wsparcie finansowe. Dzięki niemu, będziemy mogli sfinansować zakup zewnętrznego krzesła schodowego do transportu osób niepełnosprawnych, zamieszkujących w naszej placówce. Dostępność takiego krzesełka sprawi, że będą oni bardziej samodzielni i niezależni. Ogromnie ułatwi ono także pracę naszym opiekunom oraz służbom, takim jak pogotowie ratunkowe.

Niestety, nie posiadamy w tej chwili środków, aby sfinansować takie przedsięwzięcie samodzielnie. Dlatego właśnie kolejny raz prosimy Was o wsparcie. Każda nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu.


Dla osób, które jeszcze nie miały okazji nas poznać - kilka słów o nas :-)


Prowadzone przez nas schronisko dla bezdomnych mężczyzn w Borkowie gm. Pruszcz Gdański ul. Kasztanowa 35 istnieje od 01 października 2016 r. Ma charakter rodzinny, wspólnotowy, przygotowujący do samodzielnego funkcjonowania poza placówką.

Udzielana przez nas pomoc skierowana jest do osób znajdujących się w kryzysie bezdomności, zarówno samodzielnych, jak i wymagających pomocy ze strony innych osób w codziennym funkcjonowaniu. Świadczymy pomoc w formie schronienia, usług opiekuńczych oraz zapewnienia całodziennego wyżywienia. Ponadto udzielamy specjalistycznego wsparcia mającego na celu przezwyciężenie trudnej sytuacji życiowej i uniezależnienia się od systemu pomocy społecznej.


W tym roku nasze Stowarzyszenie uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego.

Ogromnie dziękujemy za Wasze wsparcie ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

OL
Olifant
100 zł
EL
Elżbieta
100 zł
MA
Małgorzata
10 zł
KB
Gall anonim
100 zł
DZ
Dobry znajomy
20 zł
IR
Bosakowie
100 zł
MR
Mariusz Rosinski
ukryta
UR
Urszula
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!