id: veub4u

Podkarpacie pamięta o bohaterach Powstania Warszawskiego

Podkarpacie pamięta o bohaterach Powstania Warszawskiego

445 zł 
z 800 zł
55%
zakończona 19.08.2020r
10 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zorganizuj z nami wydarzenie upamiętniające bohaterów Powstania Warszawskiego. Ułóż z nami znak Polski Walczącej❗❗❗

oc7f60d653766d2c.jpegPrzed nami 76 rocznica Powstania Warszawskiego. W wielu miastach na Podkarpaciu Młodzież Wszechpolska wraz z Fundacją Wczoraj i Jutro organizuje wydarzenie upamiętniające bohaterów jednego z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski.

Czy powinniśmy pamiętać o Polskich Bohaterach?

Pamięć o Bohaterach wciąż powinna zostać żywa. Żyjemy dziś w wolnej Polsce, jednak musimy pamiętać o tych, którzy przelewali krew za nasz kraj. To dzięki nim nasze państwo właściwie istnieje nadal. Patrioci ginęli w służbie ojczyzny, ale nie różnili się od Wa i od Nas. Mieli zwykłe życie, jak my, lecz brutalnie przerwane przez wojnę i okupację. Jako Polacy jesteśmy winni pamięć i szacunek tym, którzy poświęcili swoją przyszłość, żebyśmy my mogli spokojnie żyć i cieszyć się wolnością.

m5b4b85dc7b1a040.jpegCo chcemy zrobić?

Chcemy przywrócić pamięć o ludziach, którzy polegli w walce o niepodległość naszego kraju, oddać im należyty szacunek za ich heroiczne czyny. Pragniemy przybliżyć niepowtarzalne historie naszych rodaków, którzy potrafili stać się ludźmi czynu w walce za ojczyznę. Wydarzenia będą organizowanie w wielu miastach na Podkarpaciu: w Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Krośnie, Łańcucie, Dębicy, Leżajsku, Dynowie i Mielcu.

c6db5b1a9f07d122.jpegCo Ty możesz zrobić?

Jeżeli twojego miasta nie ma na liście, skontaktuj się z nami Dołóż swoją cegiełkę m.in na zakup zniczy i ułóż z nami znak Polski Walczącej. Bardzo ułatwi to nam zadanie, gdyż nie posiadamy rozbudowanego finansowania, porównywalnego do innych organizacji. Działamy dzięki składkom od naszych działaczy, oraz darowiznom od takich ludzi jak właśnie Ty!


Jaki jest nasz cel?


800 zł. - tyle zamierzamy zebrać. Dzięki tej kwocie planujemy zakupić:

2 zł - tyle kosztuje jeden znicz. Chcemy aby w każdym z wyżej wymienionych miast, stworzono znak Polski Walczącej z co najmniej 30 zniczy. Zakup wszystkich zniczy dla wszystkich miast to koszt ok. 540 zł

160 zł- tyle zapłacimy za materiały promujące wydarzenia w jednym mieście, takie jak plakaty, aby nasze wydarzenia nabrały jak najszerszego rozgłosu.

100 zł- dla montażysty, który stworzy film podsumowujący całość wydarzenia.


Jeśli zbiórka przekroczy wyznaczoną kwotę, przeznaczymy ją na rozbudowanie wydarzeń w poszczególnych miastach, np: wynajęcie nagłośnienia, zakup wieńców.
Śledź nasze postępy na Facebooku!

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zapraszamy na nasz fanpage na portalu Facebook. To na nim będziemy zamieszczać informacje dotyczące postępu zbiórki oraz tego co udało nam się zrobić dzięki Waszemu wsparciu!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 10

DL
Turysta1918
100 zł
Jezierski Łukasz
100 zł
PF
Piotrek Fleszar
50 zł
IW
50 zł
PP
Piotr Pomykała
50 zł
D
Konrad
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MS
Marcin Szmuc
20 zł
WC
Wiktor Chicheł
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 062 zrzutki

i zebrali

610 612 269 zł

A ty na co dziś zbierasz?