id: vg3szg

Na wakacje Wiktorii

Na wakacje Wiktorii

Nasi użytkownicy założyli 1 035 801 zrzutek i zebrali 1 103 687 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Spotkanie po latach.

Mam na imię Agnieszka. Mam 53 lata. Jestem matką czwórki dzieci, dwie córki są niepełnosprawne. Jedna z nich ma porażenie mózgowe, druga niepełnosprawność intelektualną. Całe swoje życie poświęciłam wychowaniu dzieci. Najmłodsza córka jest jeszcze niepełnoletnia. Mój mąż wspierał mnie pomimo wielu trudności, jednak pogubił się w pewnym momencie zaczął pić i wpędził nas w długi. Problemy z mężem spowodowały, że mój jedyny syn zachorował na depresję. Obecnie mąż zachowuje abstynencje, jednak liczne długi powodują, że żyjemy bardzo skromnie. Nigdy w życiu nie byłam na żadnych wakacjach, praktycznie opuszczałam dom tylko wtedy, gdy jechałam na jakieś większe zakupy do pobliskiego miasteczka.

Zwracam się z prośbą o pomoc ponieważ pragnę pojechać do siostry, która wraz z rodziną mieszka na Sycylii. Chciałabym zabrać ze sobą niepełnosprawną córkę, która ma porażenie mózgowe. Ostatni raz z siostrą widziałyśmy się 14 lat temu na pogrzebie matki. Moja siostra nie może przylecieć do Polski z powodu skomplikowanych spraw osobistych. Ja nie mogę jej odwiedzić, ponieważ mnie na to nie stać.

Jesteśmy ze sobą bardzo zżyte, wiele przeszłyśmy razem w niełatwym dzieciństwie. Utrzymujemy codzienny kontakt na WhatsApp, wspieramy się wzajemnie. Marzę o tym by polecieć do niej na Sycylię, gdzie mogłybyśmy spotkać się osobiście, a dla mnie i dla mojej córki byłyby to wakacje życia. Siostra zapewni nam mieszkanie i wyżywienie, jednak nie jest w stanie pokryć kosztów podróży. Jeśli udałoby nam się polecieć chciałabym zwiedzić ten region. Często oglądam filmiki na YouTube o Sycylii i mogę sobie wyobrazić jaka jest piękna. Bez wsparcia finansowego nigdy nie zrealizuję swojego marzenia. Jestem też coraz starsza i boję się, że niedługo nie podołam już takiej podróży z córką.

Bardzo proszę wesprzyjcie nas finansowo, wiem, że bez pomocy dobrych ludzi nigdy nie spełni się moje marzenie. Wasza pomoc uraduje nie tylko mnie, ale także moją siostrę, jej dzieci, które nigdy nie poznały cioci, a przede wszystkim moją córkę, która z powodu niepełnosprawności ma niewiele radości w swoim młodym życiu.

Za każde nawet najdrobniejsze wsparcie dziękuję.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

Izabela Śliwa
40 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LD
Lucyna
20 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!