id: vg7ey5

Wigilia Pełna Ciepła 2022

Wigilia Pełna Ciepła 2022

Nasi użytkownicy założyli 1 147 514 zrzutek i zebrali 1 195 258 526 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy wsparli nasze wczorajsze wydarzenie! Bez Waszej pomocy nasze wydarzenie nigdy nie miałoby miejsca. 24.12.2022 do Czasoprzestrzeni (była Zajezdnia Dąbie) przyszło 400 osób samotnych, bezdomnych i zagrożonych ubóstwem, aby usiąść do wspólnego stołu, zjeść wigilijną wieczerzę, podzielić się opłatkiem, zaśpiewać kolędy. Na zakończenie każdy dostał prezent - torbę z produktami spożywczymi o długim terminie ważności . Każdy z Was podarował komuś ubogiemu lub samotnemu magiczne święta!ODLpx7PkmtH8ZgQx.jpg1NvbtnFk9xKLa6j0.jpg

  cjtppOBvDGHtDfOH.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ten rok był trudny dla nas wszystkich. Każdemu z nas te nadchodzące święta - ciepłe, spokojne i rodzinne - potrzebne są chyba jak nigdy dotąd. Wśród nas nadal są jednak też ci, którzy nie mają szansy spędzić ich w domu, wśród bliskich. Nie zapominajmy o nich mimo wszystkich naszych własnych trosk.


ff60ad0b6a6131d7.jpg

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu zrobiliśmy w tym roku wiele dobra i pomogliśmy bardzo wielu ludziom. Wiemy, że znów prosimy Was o pomoc, bardzo zależy nam jednak, aby w tym wyjątkowym, świątecznym czasie jak co roku zorganizować w Czasoprzestrzeni prawdziwą kolację wigilijną dla tych, którzy nie będą mieli innych świąt niż te spędzone u nas - dla wszystkich potrzebujących, samotnych, chorych, bezdomnych... a w tym roku także i dla uchodźców.

ref0f8d3472e9634.jpg

Będą to dwa wieczory - pierwszy 24 grudnia, gdy przypada katolicka wigilia, drugi 6 stycznia, gdy swoje święta obchodzą prawosławni. Ogrzejemy naszą halą, udekorujemy ją bożonarodzeniowymi ozdobami, rozstawimy stoły i przykryjemy je białymi obrusami. Zastawimy je tradycyjnymi wigilijnymi potrawami i zaprosimy do nich tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Chcielibyśmy, aby znalazło się u nas miejsce dla łącznie ponad 350 osób. Bez waszej pomocy sobie jednak nie poradzimy.

a118abcf7b7a2781.jpgKoszt jednej wigilijnej kolacji to obecnie około 50 zł - wpłacając tę kwotę na naszą zbiórkę, fundujesz jedno miejsce przy stole. Każda wpłata jednak, choćby najmniejsza, znaczy dla nas bardzo wiele. Jest znakiem, że mimo wszystkiego, co nas spotyka, wciąż możemy troszczyć się o siebie nawzajem i dzielić się ciepłem i światłem. 💛💙

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 127

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków