id: vg8k22

Motosacz Motomikołaje 2021

Motosacz Motomikołaje 2021

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 249 zrzutek i zebrali 1 161 085 595 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

v4a22681488044e3.jpeg

Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych i najbardziej potrzebujących świątecznymi podarunkami. Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.


Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. W ciągu ostatnich 7 lat rozdaliśmy ponad 16 tysięcy paczek dzieciakom i osobom starszym. W akcji brało udział ponad 60 motocyklistów, którzy byli w drodze ponad 60 dni, praktycznie od rana do wieczora. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych. Za Wasze serce, Wasz czas, Wasze poświęcenie, Waszą wrażliwość. Dzięki Wam na kilkuset twarzach i twarzyczkach, w ten przedświąteczny czas, zawita uśmiech oraz łzy wzruszenia.


nz4f7u-a93e7f13.png


Mając powyższe na względzie prosimy o wsparcie organizowanej akcji MOTOMIKOŁAJE 2021.

Obiecujemy, że żaden dar serca nie zostanie zmarnowany, a nazwiska oraz nazwy firm wspierających umieścimy na naszych stronach internetowych.


Wiemy, że czasy nadal są nienajlepsze i niepewne. Nie wiemy co będzie za tydzień, dwa... Jakie obostrzenia zostaną na nas nałożone, ale nie wyobrażamy sobie grudnia bez Mikołajów na motocyklach na sądeckich drogach - Wy chyba też nie.


Dlatego kolejny rok w wersji pandemicznej, spróbujemy coś zdziałać i trafić do najbardziej potrzebujących dzieciaków. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie!


W tym roku mamy nadal bardzo ograniczone możliwości. Nie wiemy czy dostaniemy pozwolenie na kwestowanie na ulicach miasta, czy na zorganizowanie imprezy z artystami, licytacjami itp. Nie wiemy czy spotkacie nas na zbiórkach w galeriach handlowych. Nie możemy wykluczyć żadnego scenariusza, nawet tego najgorszego.


Wiemy tylko że możemy liczyć na WAS! Już kilka lat z rzędu udowodniliście że macie duże, gorące i otwarte serducha.

Dzięki WAM możemy nadal tworzyć Naszą Wspólną Wielką Akcję Świąteczną.


Prosimy aby każdy kto ma chęć oraz możliwości, wpłacił choć złotóweczkę i dołożył cegiełkę do tej akcji. Pomimo 4 fali pandemii, spróbujmy RAZEM dotrzeć do jak największej liczby dzieciaków!


nz4f7u-db03fcbb.png


UWAGA: CAŁA ZEBRANA SUMA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA PACZKI DLA DZIECIAKÓW. CAŁĄ AKCJĘ I JEJ ORGANIZACJĘ ZAWSZE POKRYWAMY Z WŁASNYCH ŚRODKÓW.


nz4f7u-1630f5.png


Dowiedz się więcej o naszej akcji

Odwiedź naszą oficjalną stronę

Nasza oficjalna strona


nz4f7u-edcff91c.png


Kilka słów o nas

Jesteśmy zapaleńcami, którzy kochają motocykle, wolność i wiatr we włosach – o ile je jeszcze mamy;-). Powołaliśmy forum motocyklowe motosacz.pl, aby dzielić się pasją, wiedzą, doświadczeniem, wymieniać poglądy, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach czy „polatać” w miłym towarzystwie. Dla nas nie ma znaczenia pojemność. Niektórzy z nas jeżdżą na skuterach, inni na ścigaczach, jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez ryczących chopperów. Wiek też nie ma granic. Kochamy motocykle i nie wyobrażamy sobie życia bez nich.

Naszą pasję i nasze miłości, próbujemy połączyć z czymś pożytecznym. Oprócz wspólnych wypadów w trasę staramy się pomagać. Szczególnie tym najmłodszym, tym którzy potrzebują pomocy.

Strona www: MOTOSACZ.com.pl

Strona MOTOMIKOŁAJÓW: motomikołaje.motosacz.com.pl

Facebook: MOTOSACZ.pl

Facebook: MOTOSACZ Motomikołaje

Email: [email protected]


Skontaktuj się z nami!

SŁAWEK -tel. 792 063 963

TOMEK - tel. 512 391 962

KRZYSIEK - tel. 605 157 547


x418f38f11de8680.jpegre46682061f56d7f.jpegl07baa6b1b8c33a4.jpege3c93ad8c4647793.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 53

PP
Posadzki Przemysłowe sp. z.o.o
1 000 zł
SF
Szewczyk Firma Motoryzacyjna
600 zł
JS
Jacek Stężowski
551 zł
AE
Agata Edelmuller
360 zł
MB
Monika Bartkowska
350 zł
 
Jakub Ledniowski
300 zł
Lucar Serwis
300 zł
DJ
Dominika Janik
300 zł
AP
Anna Poręba
300 zł
IO
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków