id: vg9tga

CHOROBA ZEBRAŁA MI MARZENIA abym dokończył remont łazienki

CHOROBA ZEBRAŁA MI MARZENIA abym dokończył remont łazienki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 230 zrzutek i zebrali 1 212 616 080 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po wielu próbach i staraniach się zdziałania czegoś samemu na "własną rękę" schowałam wstyd głęboko. Całe życie wraz z mężem pomagaliśmy wszystkim wkoło dziś sami znaleźliśmy się w takiej potrzebie, choroby stały się problemem, zdaję sobie sprawę, że każdy ma swoje dolegliwości i schorzenia, ale mnie/ Nas zaczęło przerastać.

Od lat gdy mieliśmy jeszcze zdrowie, zawsze szliśmy do przodu, dziś w obliczu choroby stanęliśmy w miejscu. Marzymy o doprowadzeniu do mieszkania WC i łazienki, mieszkanie znajduje się w starej kamienicy na III piętrze, gdzie nie ma toalety w mieszkaniu tylko znajduje się ona na półpiętrze.

Remont zaczęliśmy sami, przed chorobą męża, zostały wyburzone ściany, zostało wydzielone miejsce pod kabinę prysznicową i toaletę,

Choroba pokonała Nas finansowo nie jesteśmy w stanie pokonać problemu sami, wszelki pieniądze pokrywają koszty leczenia lekow zakupow inhalatorow ktore chodza na okraglo jestem pod stala kontrola KLINIKI PULMUNOLOGI CHOROB PLUC INOWOTWOROW WE WROCLAWIU) ORAZ IZERSKIE CENTRUM CHOROB PLUC I I NOWOTWOROW PLUC)oraz specjalistyczne badania.

Zrzutkę w całości przeznaczymy na zakup kabiny prysznicowej, toalety, podgrzewacza wody, baterii jak również wszelkich przyłączeń.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w spełnieniu marzenia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
JK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!