id: vgacmj

Moja książka - moje marzenie!!! #pozorniebezwiny

Moja książka - moje marzenie!!! #pozorniebezwiny

6 600 zł 
z 6 600 zł
100%
zakończona 11.08.2020r
111 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Po ostatecznej kalkulacji kwota do zebrania zmniejszyła się. Wszystkim wplacającym dziękuję. Cel coraz bliżej :)

    Czytaj więcej
  • image
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Napisałam kryminał "Pozornie bez winy". A potem przyszedł czas na pytanie, co dalej? To było rok temu...


Af262118c4694beac.jpeg teraz? Poprawiłam książkę i jest jeszcze lepsza :) ... i postanowiłam ją wydać na własną rękę. Dlaczego? Bo to dobra książka jest.


Powstała z miłości do czytania, z chęci spełnienia marzeń i ogromnej wyobraźni, która w końcu znalazła swoje ujście.


Poniżej dwie recenzje bookstagramerek, które dostały tekst w celu zbadania reakcji czytelnika.


Recenzja od @miedzytytulami (https://www.instagram.com/p/ByxJ4giisg9/)


"Powiem szczerze, że mam nadzieję, że Paulina szybko wyda ten tytuł, bo jest absolutnie rewelacyjny. Chwytając za kryminał, chcę mieć okazję do rozwiązania zagadki, chcę podążać tropem niczym pies gończy, a nie dostawać wszystko na tacy... Co będzie najlepszą rekomendacją tej książki? Czytając, podejrzewałam cztery inne osoby, a nie tą, która zabiła. Myślę, że nie ma lepszego wyznacznika dla dobrego kryminału niż nieuchwytny przez całą fabułę, morderca. Zostałam wykiwana i dobrze mi z tym! .

.

Poza tym bohaterowie mają tak absurdalne poczucie humoru, że nie sposób zachować powagi. Ale... Wszystko jest wyważone, nie robi nam się z tego komedia. .

.

Fabuła jest niesamowicie przemyślana, wręcz skalkulowana na ostateczny prawy sierpowy, który ogłusza. Bo w momencie, kiedy wszystkie elementy wskakują na swoje miejsce zastanawiasz się, jak to możliwe... . "Recenzja od @bookmaania (https://www.instagram.com/p/By0phd2IdhT/)


"Jak na debiut z całego serca gratuluję. @paulina.medynska 


Mam nadzieję, że już niedługo wydasz ten tytuł. Przeczytanie tego kryminału wywarło na mnie naprawdę zaskakująco pozytywne wrażenie


Lubię kiedy autor zwodzi czytelnika i zakończenie zaskakuje. A w tym przypadku tak było, podejrzewałam zupełnie inną osobę.


Akcja toczy się małym Miasteczku, w którego lesie zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny, córki miejscowego lekarza. Śledztwo prowadzi podkomisarz Marcin Anders i sierżant Florianna Szulc. Nic nie wydaje się takie proste. Ktoś z premedytacją zaciera wszystkie ślady, każda zbrodnia jest idealnie zatajona.


Ciekawe zwroty akcji i poczucie humoru bohaterów naprawdę tworzyło świetną fabułę. Paulina do końca zmyla czytelnika i zaskakuje zakończeniem


Mam nadzieję, że w niedługim czasie doczekam się wydania tego kryminału i mam nadzieję, że kontynuacji"


"Pozornie bez winy" jest moim debiutem literackim. Jestem laureatem konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2019.


Paulina Medyńska – POZORNIE BEZ WINY


Opis fabuły:

Przebywający na przymusowym urlopie zdrowotnym, podkomisarz Marcin Anders wraca do służby i od razu otrzymuje sprawę do rozwiązania. W lasach, pod Masywem Ślęży, znaleziono zwłoki Alicji Łęckiej, dwudziestoletniej mieszkanki Sobótki. Jej ciało nosi ślady licznych ran kłutych, jednak okazuje się, że zginęła od ciosu w głowę. Podkomisarz rozpoczyna współpracę z miejscową policją, a jego tymczasową partnerką zostaje sierżant Florianna Szulc. Nic nie wydaje się takie proste, a miejsce mają kolejne morderstwa. Ktoś z premedytacją zaciera wszystkie ślady, każda zbrodnia jest idealnie zatajona. Aby rozwiązać sprawę, policjant z Wrocławia musi wniknąć w małomiasteczkowy klimat, gdzie wszyscy o wszystkim wiedzą, a nic nie jest takie, jak się z pozoru wydaje. Musi on również nauczyć się współpracować z sierżant Szulc, która coraz bardziej zaczyna zachodzić mu za skórę. W pracy nie pomagają naciski prokuratora ani zainteresowanie ze strony dziennikarzy.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 111

PS
Państwo Sikorowie
250 zł
DW
Dorota Wosik
200 zł
DI
Dorota i Ela
200 zł
 
Dane ukryte
130 zł
 
Dane ukryte
128 zł
 
Dane ukryte
123 zł
 
Dane ukryte
110 zł
E
ewcik
100 zł
M
Margot
100 zł
WB
Wojciech Baranowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Książka z autografem
Egzemplarz książki z autografem za każdą wpłatę 50 zl i wiecej
rozwiń

wybrano 68 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 506 885 zł

A ty na co dziś zbierasz?