id: vh2dbh

III Harcerska Szlachetna Paczka z Legnicy i Okolicy

III Harcerska Szlachetna Paczka z Legnicy i Okolicy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 402 zrzutki i zebrali 1 199 713 186 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

  Rodzinę odwiedziliśmy w niedzielę, czyli drugi dzień weekendu cudów. Byli bardzo zaskoczeni ilością paczek i nie mogli uwierzyć, że jest ich aż tyle. Cała rodzina od razu przeszła do otwierania pakunków. Dzieci były tak podekscytowane, że otwierały paczki jedna po drugiej, nie zważając na to czy były ciężkie czy lekkie. Gdy Tomek znalazł swój mikrofon, nie chciał go puścić i mimo że sprawiało mu to trudność otwierał paczki jedną ręką, w drugiej ściskając swój prezent. Powiedział, że od dzisiaj będzie śpiewał dzień i noc. Dziewczynkom największą radość sprawiły paczki spersonalizowane. Nie mogły uwierzyć, że dostały to co chciały. Pani Kasia i pan Jacek, najbardziej ucieszyli się z wersalki, dzięki której jak mówią, będą w końcu wygodnie spać. Rodzina szczerze wyrażała swoje niedowierzanie z pomocy jaką otrzymali oraz podziękowanie za otrzymane paczki.

  Słowo od Rodziny

  Rodzina z całego serca dziękuje za wszystko co otrzymała. Wszystkie ich potrzeby zostały spełnione, a światło które otrzymali zostanie z nimi na zawsze.

  Słowo od Wolontariusza

  Bardzo dziękujemy za współpracę i pomoc jaką przekazali Państwo rodzinie. Zapewnili Państwo wszystko to o czym marzyła rodzina. Życzymy wesołych świąt Bożego narodzenia dla całego Legnickiego ZHP. Oby Państwa serca wypełniała taka radość, jaką przynieśliście w ten weekend rodzinie.


  Jeszcze raz dziękujemy.

  Wszystkiego dobrego!

  Zespół Szlachetnej Paczki

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dwie Szlachetne Paczki za nami. Czas na Trzecią! Zuchy, harcerze i instruktorzy legnickiego Hufca ZHP zapraszają do Czynienia Dobra! Dlaczego? Ponieważ oprócz symbolicznego Betlejemskiego Światła Pokoju chcemy przekazać konkretne wsparcie rodzinie, która tego potrzebuje. Niech dla niej Święta Bożego Narodzenia też będą Najpiękniejsze!!


W zeszłym roku mniej rodzin otrzymało Paczki. Inflacja. Ale nasza Paczka była bogatsza niż rok wcześniej. Miała wartość ponad 6.500 zł. Zawierała m.in. voucher z opłaconym kursem prawa jazdy oraz 25 kartonów z rzeczami. W lokalnym portalu internetowym przeczytaliśmy po akcji:


„Roksana i jej synek trzyletni Karol zostali w tym roku obdarowani. Kobieta samotnie wychowuje dziecko, jest w trakcie rozwodu i jest jej bardzo ciężko. Nie otrzymuje alimentów, mieszka w wynajętym mieszkaniu.

- Jestem w ogromnym szoku. Nie spodziewałam się, że dostanę się na listę rodzin Szlachetnej Paczki. Bardzo jestem wdzięczna. Dostaliśmy dużo żywności, o którą prosiłam, wszystko jest teraz takie drogie. Prosiłam o mikrofalę i też ją dostaliśmy. Darczyńca zorganizował mi kurs na prawo jazdy, teraz tracę dwie godziny na dojazd z pracy do domu i z domu do pracy, po drodze przedszkole. Bardzo mi się przyda. Bardzo wszystkim dziękuję, to będą wspaniałe święta – cieszy się obdarowana kobieta.”


Wartość naszej Zrzutki znacznie powiększyły dary przekazane przez wolontariat Szkoły Podstawowej nr 2 w Prochowicach i Szkołę Podstawową w Bieniowicach. Oczywiście w tej formie też można wspierać rodzinę, którą wybiorą nasi instruktorzy. Harcówki przy ul. Zielonej 13 (oficyna) w Legnicy przyjmą każdą ilość darów! Jeśli osiągniemy połowę tego co w zeszłym roku będziemy szczęśliwi!


Paczka to oczko w głowie naszego komendanta Hufca :-) Dlatego startujemy w 50 dniu przed jego 50 urodzinami.

A kończymy w 50 dniu po 50 urodzinach :-) Nie będzie imprezy! Nie będzie prezentów! Nie będzie życzeń!

Za to jest piosenka dla każdego, kto "Zrzuci się" na Paczkę choćby jedną złotówką.

I jest "nagroda" dla każdego, kto wrzuci tu aż 50 złotówek :-) Ale o tym już w dziale "nagrody".


Niech Iskierka będzie z Wami! I z nami :-) I z obdarowaną Rodziną!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne

Wpłaty 54

AD
Artur Torbiński
50 zł
JZ
Julianna Zapart-Talaga
50 zł
KW
Karolina
50 zł
MM
Magdalena Majewska
ukryta
11
111
300 zł
AL
Agnieszka Leśniewska
20 zł
DA
Daniel
120 zł
TE
Teo
30 zł
BM
Basia Matuszewska
50 zł
MP
Mikołaj Pasiecznik
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków