id: vhbx75

Zbiórka na maseczki ochronne #wspieramysłużbęzdrowia

Zbiórka na maseczki ochronne #wspieramysłużbęzdrowia

Nasi użytkownicy założyli 1 147 441 zrzutek i zebrali 1 195 243 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#KoronawirusSTOP


Pod taką nazwą Fundacja Jagoda z Wrocławia uruchomiła projekt, który polega na dostarczaniu szpitalom i nie tylko maseczek ochronnych.

Do tej pory zamówiliśmy 1tys.szt. W całości pokryliśmy koszty uszycia ich ze środków statutowych Fundacji i przekazaliśmy je na Oddział Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego, Wojewódzkiemu Zespołowi Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej Dobrzyńska, Wrocławskiemu Hospicjum Bonifratrów oraz Pogotowiu Ratunkowemu we Wrocławiu przy ul. Jantarowej.


Zdajemy sobie sprawę, że powstaje coraz więcej inicjatyw, które wspierają i służbę zdrowia jak i lokalny mały biznes i to pokazuje, że jesteśmy Ludźmi i to fajnymi:)

Pewnie czytając to, możesz pomyśleć są inny, którzy pomogą, tyle się teraz dzieje w tym temacie... Otóż każda pomoc, nawet ta najmniejsza może mieć wielkie i piękne skutki, i to bezpośrednio Ty możesz mieć na nie wpływ.

Lekarze, personel medyczny i nie tylko każdego dnia dbają o nas, narażają swoje zdrowie i życie i zasługują na nasze wsparcie.

Co ważne, dziennie pogotowie zużywa ok 80szt. maseczek w celu transportowaniu chorych do szpitali, więc te ilości ciągle będą niewystarczające i nasze wsparcie musi być ciągłe.

I zostawmy powinności państwa polskiego, teraz liczymy się my i musimy sobie pomagać!


Dostaliśmy kolejną informację o pilnym zapotrzebowaniu na maseczki ochronne. Nasza Fundacja nie może pozwolić już sobie na dalsze koszty związane z produkcją, stąd ta zbiórka.

Za kwotę 10tys.PLN uszyjemy następną partię maseczek ochronnych.


SIEDZISZ W DOMU - MARTWISZ SIĘ - DZIAŁAJ! - PRZESTANIESZ SIĘ BAĆ - POMAGAJ TAK JAK UMIESZ, Z MIEJSCA, W KTÓRYM JESTEŚ!


Wspomóż naszą zbiórkę, wpłać kwotę na którą możesz sobie pozwolić. W całości przekazujemy środki firmie, która szyje maseczki ochronne dla personelu medycznego.

Na naszym profilu na FB lub stronie: fundacja-jagoda.pl znajdziesz informacje gdzie i w jakiej ilości zostały dostarczone maseczki ochronne.


Będzie dobrze, jeśli będziemy wspierać się nawzajem!Dziękujemy za wsparcie!


Zespół Fundacji Jagoda

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!