id: vhrj4v

DARMOWA WODA dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach na cały rok

DARMOWA WODA dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach na cały rok

Nasi użytkownicy założyli 1 188 117 zrzutek i zebrali 1 250 536 950 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mamy pełną świadomość, że nasza akcja to tylko kropla w morzu potrzeb podopiecznych domów dziecka. Mamy również świadomość, jak ważna to kropla. Jeżeli wspólnie zadbamy o najważniejszy artykuł spożywczy, jakim jest woda – przyczynimy się w sposób zauważalny do poprawy sytuacji finansowej tychże placówek.


Podaruj Dzieciakom zdrową wodę - na cały rok.

Czy wiesz, że często zakup zdrowej wody mineralnej jest na końcu listy zakupów w domach pomocy i domach dziecka? Jest tak wiele innych potrzeb, które trzeba zaspokoić w pierwszej kolejności. Picie naturalnej wody, bogatej w mikro- i makroelementy wspiera prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, a dorosłym zapewnia prawidłowe funkcjonowanie !


Platforma WODA48.PL zaprasza Państwa do wzięcia udziału w zbiórce środków na zapewnienie wody dla podopiecznych domów pomocy społecznej, domów dziecka i ośrodków wychowawczych na cały rok 2021.


KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE !!!


Po konsultacjach z placówką opiekuńczą ustaliliśmy, jakie jest zapotrzebowanie na wodę. Pod uwagę wzięliśmy jedynie wodę w opakowaniach półlitrowych, które placówka uznała za najwygodniejsze, zarówno dla dużych jak i małych. Ustaliliśmy, że koszt zakupu wody to około 50 000 zł rocznie. Daje to nam 2496 butelek miesięcznie. W skali roku to już 29952 butelki.


Jako platforma Woda48.pl rezygnujemy całkowicie z naszego zysku i opłacamy w 100 % wszystkie działania logistyczne, takie jak: zakup wody, magazynowanie, pakowanie, wysyłkę i odbiór pustych opakowań. Wysyłkę realizować będziemy w ustalonym z placówką harmonogramie. Te koszta to blisko 40 % wartości – uzbierać planujemy zatem 29 652 zł, co pozwoli na zakup wody dla danej placówki w ilości 29 952 sztuk.

Dodatkowo pamiętając o ochronie środowiska nieodpłatnie uruchamiamy naszą usługę JESTEM EKO – polegającą na bezpłatnym odbiorze pustych opakowań po wodzie przez platformę woda48.pl. Po odbiorze pustych opakowań, zadbamy o ich prawidłowy recykling.


Jeśli wiesz, że dobra jakościowo woda jest istotna dla rozwoju każdego i chcesz umożliwić dostęp do niej dzieciakom i dorosłym w ośrodkach opiekuńczych w Polsce - dołącz do naszej Akcji!


Każda Twoja złotówka to butelka wody. To inwestycja w zdrowie i rozwój naszych podopiecznych!

Do dzieła !!!Jaki jest plan na 2021?


Jako platforma Woda48.pl planujemy w 2021 roku docelowo objąć akcję DARMOWA WODA DLA PODOPIECZNYCH Domów Pomocy Społecznej, Ośrodków wychowawczych oraz Domów Dziecka - 100 placówek. Czy wiesz ilu podopiecznym możemy wspólnie pomóc? 100 placówek w całej Polsce - po kilkanaście - do kilkudziesięciu potrzebujących w każdej z nich! Wszyscy potrzebują dobrej jakościowo wody by zdrowo się rozwijać i rehabilitować! W pierwszym kwartale 2021 chcemy wspierać minimum 30 placówek. Rozpoczynamy już teraz od 10 ( znajdziecie na innych zrzutkach informacje o wszystkich naszych obecnych działaniach), ale nadal mamy wiele telefonów od kolejnych potrzebujących. Niezmiernie nas cieszy fakt, że trafiliśmy w potrzeby i wierzymy w sukces naszej misji.


O Placówce.

Specjalny Ośrodek Wychowawczy (SOW) – internat dla dzieci i młodzieży: z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym, niesłyszącychi słabosłyszących, niewidomych i słabowidzących,z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją, z autyzmem, w tym z Zespołem Aspergera, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, zagrożonych niedostosowaniem społecznym.

Praca z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie dostarcza wiele satysfakcji

i radości, uczy innego spojrzenia na świat oraz daje poczucie spełnienia.


Co zapewniamy dla Ciebie:

Zaproszenie do grupy – woda48.pl - charytatywnie.

Po dokonaniu wpłaty – skontaktuj się z nami, a my prześlemy do Ciebie podziękowania wraz z unikalnym kodem rabatowym na zakupy na naszej Platformie.RAZEM UCZYŃMY TEN ŚWIAT LEPSZYM !!!


Dane Ośrodka:

Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr św. Dominika

ul.Karczówkowska 15,

25-711 Kielce

http://www.osrodek.dominikanki.pl/


g25554db659ebbb0.pngj76a3bf013ea449c.jpegh2b34d9767248753.jpegfce555cf8ed6d0d4.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
M6
Marcelina 6250770
9 zł
7K
7586256 Kamila
2 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!