id: vhtrv3

Wyjazd dzieci z Domu Dziecka

Wyjazd dzieci z Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 188 885 zrzutek i zebrali 1 252 321 270 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Świąteczna zbiórka dla Dzieci Domu Dziecka na wyjazd do Energylandii 🧑‍🎄🎅


W tym magicznym czasie roku, pragniemy stworzyć dzieciom z Domu Dziecka niezapomnianą chwilę radości i ciepła. Marzenia każdego dziecka o bajkowych prezentach zasługują na spełnienie, a my możemy uczynić to możliwym. Tym wyjątkowym prezentem będzie dwudniowy wyjazd do Energylandii! 🎡


🎄Nasza zbiórka charytatywna ma na celu zebranie funduszy na wyjątkowy wyjazd dzieci do największego Parku Rozrywki w Polsce, gdzie będą mogły poczuć radość, beztroskę i zabawę. Chcemy zapewnić im nie tylko ten wyjątkowy prezent w postaci wyjazdu, ale także ciepło ludzkich serc i wspólny czas spędzony z przyjaciółmi i opiekunami.


Celem jest uzbieranie kwoty, która pokryje koszt wyjazdu dla 16 dzieci i 4 opiekunów, tzn.: koszt wynajmu akutokaru wraz z kierowcą, dwudniowe bilety wstępu, wyżywienie i nocleg.


Wasza pomoc jest kluczowa! Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, przyczyni się do stworzenia niepowtarzalnego przeżycia dla dzieci. Wierzymy, że razem możemy rozświetlić ich oczy uśmiechem i sprawić, że poczują się ważne i kochane.Wpłać dar serca, abyśmy razem mogli obdarować dzieci z Domu Dziecka niezapomnianymi chwilami szczęścia i zabawy. Dziękujemy za Wasze serce i zaangażowanie w organizacji dla nich wyjazdu, o jakim zawsze marzyły!💖💖💖Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

QT
Qodeca Team
1 330 zł
MH
Mariya Hotsak
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PU
Pulpet
300 zł
RA
Radek
500 zł
DK
Dorota Koz
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MH
Paweł Rutkowski
2 000 zł
WS
Wiesława
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!