id: vj3e8b

Endoproteza stawu biodrowego i kolan

Endoproteza stawu biodrowego i kolan

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 723 zł 
z 60 000 zł
4%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Dzień Dobry. Nazywam się Agata i mam 22 lata. Urodziłam się z bardzo nieprzyjemną chorobą, która cały czas się pogarsza - dysplazja. Dysplazja biodra, kolan, ramień, rąk, dłoń. Przez dysplazje biodra mam również problemy z kręgosłupem, nie mogę się wyprostować. Nie mogę podnieść nogi więcej niż 3cm. Codzienne aktywności sprawiają mi ból. Nie mogę nawet wejść sama do autobusu czy gdziekolwiek, przez to, iż nie mogę podnieść nogi. Moja osobowość jest bardzo zdeterminowana więc codziennie wychodzę i staram się. Lubię być aktywna, pomimo iż wszystko mnie boli, nie chcę się poddawać i chciałabym żyć jak każda inna młoda osoba. Podróże również były moją pasją, spędziłam 2 lata w Korei Południowej. Od 18 roku życia byłam wpisana w kolejke na NFZ. Daty ciągle się zmieniały, lekarze nie odpisywali na moje wiadomości, mój stan zdrowia z każdego dnia się pogarsza. Czułam się jakby odebrali mi szczęście. Siedząc w domu czuję się smutna, wychodząc zła, iż po 4 minutach spaceru wszystko mnie boli. Zaczęłam popadać w depresję. Wstydziłam się prosić ludzi o pomoc, w rodzinie nie miałam wsparcia. Mieszkam teraz z chłopakiem, jest on Koreańczykiem i pomimo iż nie jest mu łatwo w Polsce, stara się jak tylko może żeby mi pomóc. Tylko on daje mi teraz siłę każdego dnia. Ciężko pracuje od rana do wieczora, sprząta, gotuje. Jestem bardzo wdzięczna z tego powodu ale smuci mnie fakt, iż przezemnie sam musi ciężko pracować. Chciałabym szybko wyzdrowieć i pokazać że ja też coś potrafię..wyjść gdzieś razem poza miasto, pójść na spacer. Niby takie proste rzeczy ale właśnie mi ich brakuje. Słyszałam wiele od ludzi iż są takie strony, które mogą pomóc osobom takim jak ja, dlatego piszę tutaj do was z nutką nadzieji. Każde udostępnienie, każdy grosz się liczy. Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie i jakąkolwiek pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 137

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MT
Mariusz Tumielewicz
100 zł
 
Dane ukryte
75 zł
PR
Piotr Redmerski
60 zł
KP
Katarzyna Prusaczyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MN
Marietta Nowak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MM
Martyna
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków
 • Marta Sitarek

  HEJ ! mój mąż też miał terminy na operację endoprotezy biodra na dwa lata w przód. Szukaliśmy coraz to kolejnych ortopedów , niektórzy proponowali zabiegi odpłatnie ( za kilkanascie tysięcy ) aż w końcu trafiliśmy na takiego który wiedział ze dla młodego człowieka ta sprawa jest priorytetowa i operacja była za 3 m-ce na NFZ. Jeśli chcesz to napisz do mnie to dam namiar, może twoja sytuacja nie jest aż tak beznadziejna.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia :)

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  powodzenia!

  25 zł
 • ND
  Natalia Dudzińska

  Zdrowia i siły życzę wam obu

  2 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się, niech papa jyp będzie z Tobą

  10 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

777 238 zrzutek

i zebrali

578 907 910 zł

A ty na co dziś zbierasz?