id: vj5p5n

Na komputery do biura

Na komputery do biura

Nasi użytkownicy założyli 1 188 917 zrzutek i zebrali 1 252 370 680 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nadszedł ten moment, kiedy po latach wspierania innych sami potrzebujemy poprosić o wsparcie. Aby nasze empatyczne i cierpliwe Panie z biura, Lucyna i Kasia, mogły nadal sprawnie ogarniać sprawy fundacji, potrzebujemy nowych komputerów. Te, które obecnie stoją w biurze pracą swą bardziej przypominają maszyny parowe i niedługo prostsze będzie uzyskanie z nich ciepła dla całej dzielnicy, niż faktury lub raportu księgowego. Nasze Panie w biurze potrzebują niezawodnego sprzętu, który niezbędny jest im do codziennej pracy. Sprawne funkcjonowanie sekretariatu i działu księgowego to podstawa egzystencji Fundacji Prodeste. Na nic praca zespołu diagnostycznego w różnych miejscach kraju, na nic szkolenia i warsztaty, na nic konsultacje i wydawanie książek, na nic zimowiska, kolonie i turnusy. To wszystko na nic, jeśli nie będzie możliwe wystawienie faktury, obsługa terminarza, intranetu, programu księgowego, platformy ePuap, internetowego dostępu do ZUS-u, urzędu skarbowego i tym podobnych....

Niestety, od kilku miesięcy walczymy o przetrwanie, starając się zarobić środki niezbędne do opłacenia bieżących zobowiązań finansowych. Nie mamy rezerw, które pozwoliłyby na zakup komputerów do naszego biura. A wiemy, że w tym momencie sprawny sprzęt komputerowy jest nam naprawdę niezbędny. Stan obecnych komputerów bardzo zły i boimy się, że z dnia na dzień utracimy możliwość obsługi spraw, w których - WY, LUDZIE - zwracacie się do nas każdego dnia.

Potrzebujemy dwóch komputerów, każdy o wartości prawie 3500 zł. Dodatkowo konieczna jest dodatkowa kwota 1000 zł na obsługę informatyczną (konfiguracja programów, w tym księgowego, przeniesienie danych itp.). Otrzymaliśmy wycenę sprzętu, który byłby dla nas idealny i na pewno mógł służyć przez kolejne lata.

Ale w związku z tym, że nie lubimy brać nie dając nic w zamian, proponujemy:

  • po wplacie do 50 zł możecie otrzymać dowolny tekst spośród artykułów z naszego sklepu,
  • po wpłacie powyżej 50 zł do 100 zł możecie otrzymać darmowy e-book z naszego sklepu,
  • po wpłacie powyżej 100 zł możecie otrzymać dostęp do webinaru,
  • po wpłacie powyżej 1000 zł możecie umówić się na darmową, godzinną konsultację.


Będziemy wdzięczni, jeśli zaangażujecie się Państwo w naszą akcję.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

AK
Anna Kuczkowska- Podgrodzka
1 600 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
500 zł
SW
Sasz
500 zł
FK
Hania
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JD
Joanna Dz
150 zł
AS
A.S.
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków