14 028 zł 
z 130 000
10%
zakończona 09.05.2020r
65 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

cde65911a25c8be9.jpegKlub X-DEMON w Zielonej Górze to prawie 9 pięknych lat wspaniałych imprez, moc pozytywnych emocji i niezliczona ilość uśmiechów na twarzach gości, którzy odwiedzają nasz lokal. Magia tego miejsca to przede wszystkim WY - najwspanialsi klubowicze w Polsce.

KOCHANI ! XDEMON to dla nas Drugi DOM a dla Was ?! 

e099d85a2fe204dd.jpegTo wyjątkowe miejsce, w którym zabawa nabiera zupełnie nowego wymiaru. O muzyczne zaspokojenie duszy dbają najlepsi DJ-e z Polski, oraz specjalnie zaproszone gwiazdy muzyki klubowej z całego świata.

hfa00d18f032e08e.jpegAle Xdemon Zielona Góra to nie tylko klub, to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia przygotowują klub na Wasze przyjście. Managerowie, selekcjonerzy, dj'e, barmani, kelnerzy, kuchnia, obsługa nocna i dzienna. Od lat promują, oświetlają, nagłaśniają, dbają o czystość, serwują Wam najlepsze drinki i dania. Zwracają uwagę na każdy szczegół, byście byli zawsze zadowoleni. Bez ich zaangażowania, stary budynek byłego HERMESu byłyby dalej zakurzonym, opustoszałym budynkiem. 

c2dfc9e3b3c82bdb.jpegKochani, dlatego zwracamy się do WAS z ogromną prośbą o pomoc. Nie przychodzi nam to łatwo, ale w obliczu kolejnego przedłużenia zakazu organizowania imprez, jesteśmy pewni, że nie obronimy się bez Waszego wsparcia. Utrzymanie tak dużej instytucji w samym centrum Zielonej Góry - całej jej obsługi i pracowników - bez żadnych dochodów, może okazać się niestety ciężarem nie do udźwignięcia. Dlatego też prosimy Was o wsparcie.


W ramach wdzięczności, niezależnie od wysokości wpłaty, obdarujemy was naszymi gadżetami z logo klubu XDEMON. Chcemy, aby każdy kto nas wesprze, otrzymał symbol podziękowania za okazaną pomoc.


Mocno wierzymy, że czas epidemii niebawem się skończy, ale już dziś możecie nabyć nasz najlepsze klubowe pakiety w niższych cenach na dowolną imprezę:


20 PLN: BILET WSTĘPU NA IMPREZĘ

50 PLN: BILET WSTĘPU DO STREFY VIP Z CAŁONOCNYM CATERINGIEM

250 PLN: REZERWACJA LOŻY W WHITEROOM, BLACKROOM, DARKROOM + PAKIET STARTOWY

600 PLN: REZERWACJA LOŻY W STREFIE BIGROOM + PAKIET STARTOWY

1.500 PLN: ROYAL VIP CARD (Bezterminowa karta VIP uprawniająca do wejścia wraz z osobą towarzyszącą na każda imprezę, w każdym z klubów sieci X-Demon)


Dla wszystkich osób, które kupią kartę ROYAL VIP gwarantowany OPEN BAR podczas pierwszej imprezy, oraz uroczyste wręczenie karty


Ponadto spośród osób, które wpłacą dowolną kwotę, wylosujemy TRZY osoby, które otrzymają kartę ROYAL VIP.


Jest wiele klubów, ale klub XDEMON tworzycie WY <3


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 65

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 365 zrzutek

i zebrali

838 162 233 zł

A ty na co dziś zbierasz?