id: vkbygc

Zbiórka na badanie

Zbiórka na badanie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 098 zł 
z 16 500
91%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 673 zrzutki i zebrali 962 808 716 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Moi Drodzy, Muszę podzielić się z Wami rewelacyjną informacją :) Pojawiło się dla nas światełko w tunelu i jest możliwość leczenia Sławka. Zamierzamy podać eksperymentalny lek DCA. O leku i naszej decyzji możecie przeczytać na blogu https://ilewiesz.blogspot.com/2018/12/eksperymentalny-lek-dca.html Mam nadzieję, że i w tej walce będziecie z nami <3 Zapraszamy też do grupy z licytacjami na Facebooku https://www.facebook.com/groups/137176740281377/ Wielu ludzi ma wiele marzeń, potrzeb, sporo rzeczy chcieliby mieć. Ja nie marzę o podróżach, wygranej w totka. Nie zależy mi na dobrach materialnych, na różnych przyziemnych sprawach. Chciałabym tylko jednego, zdrowia dla mojego Mężulka. Chciałabym żeby w końcu opuściło nas widmo pogłębiającej się choroby, bólu, cierpienia i zbliżającego się rozstania. Chciałabym żeby Sławek był zdrowy na tyle na ile to możliwe i żebyśmy każdego dnia nie musieli zastanawiać się, czy to nasz ostatni wspólny dzień. Tylko tego chcę. To moje jedyne marzenie. Proszę Was, pomóżcie nam kolejny raz.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Napisze krótko, bo większość pewnie zna nas od dłuższego czasu i wie, że zmagamy się z ciężkim przeciwnikiem - glejakiem. Astrocytoma Anaplastica w III stopniu złośliwości. Sławek jest po dwóch operacjach guza mózgu, po dwóch chemiach, radioterapii i protonoterapii. Myśleliśmy, że wygraliśmy, że najgorsze już za nami, ale niestety badanie sprzed kilku dni pokazało, że znowu jest guz i nacieki, a także obrzęk mózgu i przemieszczenie pnia mózgu o 8 mm :( Znowu muszę prosić o pomoc, bo sama nie dam rady :( Sławek musi mieć badanie PET-CT znacznikiem Fet. Terminy na NFZ są dopiero na wiosnę przyszłego roku, a prywatnie w połowie grudnia, ale koszt to 5500 zł :( Nie mamy już takich pieniędzy, nie mamy też czasu aby czekać do wiosny :( Jeśli mogę Was prosić o pomoc to proszę. Pomóżcie kolejny raz. Sławek na to zasługuje. Przegrywamy długą i ciężką walkę o ratowanie życie i zdrowia Sławka :( :( :( Teraz walczymy już tylko o cenny czas jaki nam pozostał :( :( :(

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 271

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
IN
Iwona Nowak
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł
DS
Duża
50 zł
KT
Kasia
10 zł
RA
Rakosia
BK
Bożena Kryszczyńska
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 92

 
2500 znaków