id: vkbygc

Zbiórka na badanie

Zbiórka na badanie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 098 zł 
z 16 500 zł
91%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

  • Moi Drodzy, Muszę podzielić się z Wami rewelacyjną informacją :) Pojawiło się dla nas światełko w tunelu i jest możliwość leczenia Sławka. Zamierzamy podać eksperymentalny lek DCA. O leku i naszej decyzji możecie przeczytać na blogu https://ilewiesz.blogspot.com/2018/12/eksperymentalny-lek-dca.html Mam nadzieję, że i w tej walce będziecie z nami <3 Zapraszamy też do grupy z licytacjami na Facebooku https://www.facebook.com/groups/137176740281377/ Wielu ludzi ma wiele marzeń, potrzeb, sporo rzeczy chcieliby mieć. Ja nie marzę o podróżach, wygranej w totka. Nie zależy mi na dobrach materialnych, na różnych przyziemnych sprawach. Chciałabym tylko jednego, zdrowia dla mojego Mężulka. Chciałabym żeby w końcu opuściło nas widmo pogłębiającej się choroby, bólu, cierpienia i zbliżającego się rozstania. Chciałabym żeby Sławek był zdrowy na tyle na ile to możliwe i żebyśmy każdego dnia nie musieli zastanawiać się, czy to nasz ostatni wspólny dzień. Tylko tego chcę. To moje jedyne marzenie. Proszę Was, pomóżcie nam kolejny raz.
    Czytaj więcej
  • Moi kochani W imieniu swoim i pozostałych Administratorów grupy z licytacjami muszę Wam coś napisać/wyjaśnić żeby nie było nieporozumień, niedomówień i niewyjaśnionych sytuacji. Pewnie zauważyliście, że co jakiś czas podwyższamy wysokość zrzutki, a zatem wyjaśniamy dlaczego. Nadal trwają na grupie licytacje, codziennie przekazywane są również nowe przedmioty. Podnosimy wysokość zrzutki, bo nie mamy pewności, czy jest możliwość wpłacania i wypłacania jeśli zbiórka osiąga 100% ustalonej kwoty ???? .................................... Jako dodatkową, ale najważniejszą informację, dodam tylko, że nie poddajemy się i ciągle szukamy innych rozwiązań i możliwości leczenia Sławka. Mam nadzieję, że nasze poszukiwania i zebrane informacje okażą się skuteczne/sprawdzone i wkrótce będziemy mogli przekazać Wam pozytywne wiadomości. Trzymajcie mocno kciuki. Dziękujemy, że jesteście z nami.
    Czytaj więcej
  • Kochani! Jeszcze troszkę i zbiórka na badanie dla Sławka osiągnie kwotę, która jest potrzebna, aby je opłacić. Na grupie https://www.facebook.com/groups/137176740281377 toczy się sporo licytacji, dużo osób o wielkich ❤ nadal licytuje i chce pomagać. Pytacie też o możliwość dodawania kolejnych rzeczy za co ogromnie Wam dziękuję ???? Podniosłam wysokość zrzutki tak aby każdy kto wylicytował jakieś cudeńko mógł wpłacić pieniążki. Kwota, która uzbiera się ponad to co jest potrzebne do opłacenia badania zostanie przeznaczona na leki dla Sławka, kolejny rezonans, który najprawdopodobniej trzeba będzie wykonać na przełomie stycznia/lutego. Mam nadzieję, że nie uważacie tego pomysłu za zły i nikt nie poczuje się urażony. Jeśli ktoś nadal licytuje/zamierza licytować, dodać kolejny przedmiot lub wpłacić jakąś kwotę wiedząc, że pieniążki powyżej kwoty 5500 będą wydane na leki i rezonans, to ogromnie się cieszę i dziękuję w imieniu Sławka i swoim. Dziękujemy ❤❤❤
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Napisze krótko, bo większość pewnie zna nas od dłuższego czasu i wie, że zmagamy się z ciężkim przeciwnikiem - glejakiem. Astrocytoma Anaplastica w III stopniu złośliwości. Sławek jest po dwóch operacjach guza mózgu, po dwóch chemiach, radioterapii i protonoterapii. Myśleliśmy, że wygraliśmy, że najgorsze już za nami, ale niestety badanie sprzed kilku dni pokazało, że znowu jest guz i nacieki, a także obrzęk mózgu i przemieszczenie pnia mózgu o 8 mm :( Znowu muszę prosić o pomoc, bo sama nie dam rady :( Sławek musi mieć badanie PET-CT znacznikiem Fet. Terminy na NFZ są dopiero na wiosnę przyszłego roku, a prywatnie w połowie grudnia, ale koszt to 5500 zł :( Nie mamy już takich pieniędzy, nie mamy też czasu aby czekać do wiosny :( Jeśli mogę Was prosić o pomoc to proszę. Pomóżcie kolejny raz. Sławek na to zasługuje. Przegrywamy długą i ciężką walkę o ratowanie życie i zdrowia Sławka :( :( :( Teraz walczymy już tylko o cenny czas jaki nam pozostał :( :( :(

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 271

preloader

Komentarze 92

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 233 zrzutki

i zebrali

810 553 519 zł

A ty na co dziś zbierasz?