id: vkhkxt

Mam na imię Wiktoria. Jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli.

Mam na imię Wiktoria. Jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli.

180 557 zł 
z 150 000 zł
120%
zakończona 01.06.2018r
4188 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Dziękuje jeszcze raz za wszystkie wypłaty, jesteście wspaniali. Obecnie jestem w prywatnym ośrodku rehabilitacji w Rzeszowie, i cały czas robię postępy, do sprawności. Dzięki Wam, mam możliwość rehabilitacji w prywatnym ośrodku. Dziękuje Wam z całego serca jeszcze raz. !!
    Czytaj więcej
  • Dziekuje z calego serca, za kazda wplate, nie sadzilismy, ze tak szybko uzbieramy zalozona kwote a nawet wiecej. Dziekuje jeszcze raz !!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieram na rehabilitację po ataku nożownika.

Hej. Mam na imię Wiktoria, i jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli, który atakował w galerii handlowej.

Pracowałam dorywczo jako hostessa, więc miał być to kolejny zwykły dzień w pracy, jednak zmienił moje dotychczasowe życie. Zostałam zaatakowana od tyłu, w plecy. Obrażania były na tyle ciężkie, że cudem przeżyłam, dzięki lekarzom, operacja trwała kilka godzin, byłam również kilka razy reanimowana. Dostałam nożem w płuco, które na szczęście powoli wraca do zdrowia. Jednak również mam uszkodzony rdzeń kręgowy na wysokości Th5.

Na ten moment wiemy, że nie jest do końca przerwany, zdiagnozowali mnie Zespołem Browna-Sequarda jest to zespół poprzecznego uszkodzenia połowy rdzenia. W konsekwencji tego, na dzień dzisiejszy mogę ruszać jedną nogą, której nie czuje, a w drugiej nodze nie mam ruchu, ale mam przeczulicę. Obecnie przebywam w specjalistycznym szpitalu w Warszawie.

W dniu napadu, skończyły się moje marzenia o przyszłości, ale będę walczyć, aby powrócić do sprawności fizycznej oraz psychicznej. Chciałabym już teraz zbierać na rehabilitację, oraz koszty, związane z trudnościami jakie mnie czekają w przyszłości m.in. przeróbka mieszkania, koszty związane z dojazdami. Dla przykładu doba w prywatnym ośrodku rehabilitacji po urazie rdzenia kręgowego, kosztuje około 400zł. Proszę bardzo o pomoc. Ten list i prośbę, piszę z bliskimi.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4188

IS
isodomir
3 000 zł
SM
Studio MB
2 000 zł
FN
Fanny, Nel i Woj
2 000 zł
MA
marcin
2 000 zł
M
Marcin
1 500 zł
AC
Adam Cieślak
1 163,94 zł
PZ
P.Wojtala z rodzina
1 100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
T
Tomasz
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 407

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 346 zrzutek

i zebrali

735 725 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?