Wpłać na zrzutkę: Wydajemy książkę "Z Roztocza na Grzędę Sokalską" i odkrywamy niezwykłe historie

 
Grzegorz Ciećka
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Książka "Z Roztocza na Grzędę Sokalską"

  Za tę sumę otrzymasz książkę "Z Roztocza na Grzędę Sokalską". Wliczone są tu koszty przesyłki. Premiera książki odbędzie się na początku maja 2021 roku. Jeżeli ciekawi Was, co zawiera publikacja, wejdźcie na stronę: http://roztoczepasjonaci.pl/ksiazki

  rozwiń
 • Opcja kolekcjonerska: druk ulotny z drzeworytem płazowskim

  Jeżeli zamówiliście wcześniej naszą książkę, dajemy Wam możliwość nabycia samego druku ulotnego, promującego tę książkę, wykonanego specjalnie na tę okazję (poniżej znajdziecie też opcję druku z książką). Do druku dołączona będzie oryginalna odbitka z kopią drzeworytu płazowskiego wykonanego przez Józefa Lewkowicza, którego sylwetka opisana jest w książce. Opcja limitowana, dostępnych będzie tylko 10 egzemplarzy.

  rozwiń
 • 2 książki: "Z Roztocza na Grzędę Sokalską" i "Co widziały cztery ściany"

  Jeżeli wybierzecie tę opcję, oprócz książki "Z Roztocza na Grzędę Sokalską", otrzymacie też obyczajową powieść "Co widziały cztery ściany", opisującą historię przemocy domowej. Napisała ją Pati Maczyńska, jedna z autorek, piszących artykuły do naszej książki: "Z Roztocza na Grzędę Sokalską". Opis książki znajdziecie na stronie: www.psychoskok.pl

  rozwiń
 • Opcja kolekcjonerska: książka + druk ulotny z drzeworytem płazowskim

  Jeżeli wybierzecie tę opcję, to oprócz książki "Z Roztocza na Grzędę Sokalską" otrzymacie kolekcjonerski druk ulotny wykonany specjalnie na tę okazję. Do druku dołączona będzie oryginalna odbitka z kopią drzeworytu płazowskiego wykonanego przez drzeworytnika Józefa Lewkowicza, którego sylwetka opisana jest w książce. Opcja limitowana, dostępnych będzie tylko 20 sztuk.

  Druk ten wzorowany będzie na oryginalnym druku ulotnym promującym książkę Władysława Skoczylasa "Drzeworyt Ludowy w Polsce" z 1934 roku, który znajduje się w kolekcji autora artykułu na temat drzeworytu płazowskiego w naszej książce.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.