Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
37 168 zł z 50 000 zł
74%
zakończona 05.01.2021r
407 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jest wiele szczytniejszych przedsięwzięć, osób bardziej potrzebujących, a ja dam sobie i tak radę, lecz jeśli uparłeś/łaś się, by to mi właśnie pomóc, to obiecuję Ci zrobić z tej pomocy jak najlepszy użytek, by szybciej, w przyszłości móc też pomagać innym.


Jak pisałem u siebie na FB, rok 2020, nie w wyniku noworocznych postanowień, a w konsekwencji moich wcześniejszych decyzji, rozpoczął się dla mnie i mojej rodziny dużymi, nagłymi zmianami. Otóż kilka dni temu, w nocy spłonęła moja pracownia, większość wyposażenia, danych, komputery, spora część materiałów oraz wszystkie gotowe prace.

Na szczęście, poza poparzoną, prawą dłonią, lekkim zatruciem dymem, nic nikomu się nie stało, a pożar udało się ugasić i nie objął on innych budynków. Pierwsze godziny po, spędziłem w szpitalu, opatrzono mi dłoń. Kilka godzin trwały badania i obserwacja. Nic poważnego, nic nieodwracalnego. Pewnie za miesiąc/półtora dłoń powinna być w pełni sprawna.

Trochę gorzej z moją działalnością. Niesprawne palce prawej ręki, brak miejsca pracy i narzędzi jest głównym powodem, że zanim znowu zrobię coś nowego minie pewnie kilka miesięcy. Z tego powodu zamknąłem działalność by ograniczyć koszty.

Ale to nic poważnego, lekcja od losu, życie na szczęście trwa dalej.

Oczywiście trochę straciłem, chwilę potrwa zanim stworzę sobie nowe miejsce pracy i wrócę do niej.

Muszę zrobić projekt, zbudować pracownię, kilka maszyn itp. - jeśli chcesz mi w tym pomóc, to na pewno to docenię i będę Ci wdzięczny.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 407

A
Andrzej
1 000 zł
MD
Maciej Dziekański
1 000 zł
TS
Tomasz Samoń
500 zł
K
Kamil
500 zł
MB
Marek Bohdziewicz
500 zł
PN
Jacek Olko (Jac Olo)
500 zł
BI
Brr...
500 zł
DP
Pabiś
400 zł
M
Makar
300 zł
KD
Kamil Długosz
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków
 • JK
  Imię nazwisko

  Było się ubezpieczyć bezczelny darmozjadzie

  1 zł
 • S
  Spook

  Bogu dziękować, że wyszedłeś z tego wszystkiego z minimalnymi obrażeniami. Nie poddawaj się i organizuj warsztat na nowo!

  50 zł
 • Ewa Michalska

  Witam. Zbieram środki na naprawę dachu pracuje, ale z wynagrodzenia za prace nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów utrzymuje się sama, a dach dosłownie opadł mi nieoczekiwanie link do zbiorki to: https://zrzutka.PL/6zr39h zbiórkę można również znaleźć wchodząc na stronę zrzutka.PL wpisując w wyszukiwarce sam nr ID: 6zr39h. Z góry dziękuje za wsparcie :)

 • JA
  Tomasz Augustynek

  Nie znam Mariusza, nigdy nie widzialem jego prac, wpadlem na forum przypadkiem, ale pozar to zawsze straszne przezycie. Mam nadzieje ze staniesz na nogi.

  ukryta
 • KK
  Krzysztof Kiełczewski ( knife.guru )

  Pożar

  280 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 869 zrzutek

i zebrali

527 598 758 zł

A ty na co dziś zbierasz?