Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
37 168 zł 
z 50 000 zł
74%
zakończona 05.01.2021r
407 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jest wiele szczytniejszych przedsięwzięć, osób bardziej potrzebujących, a ja dam sobie i tak radę, lecz jeśli uparłeś/łaś się, by to mi właśnie pomóc, to obiecuję Ci zrobić z tej pomocy jak najlepszy użytek, by szybciej, w przyszłości móc też pomagać innym.


Jak pisałem u siebie na FB, rok 2020, nie w wyniku noworocznych postanowień, a w konsekwencji moich wcześniejszych decyzji, rozpoczął się dla mnie i mojej rodziny dużymi, nagłymi zmianami. Otóż kilka dni temu, w nocy spłonęła moja pracownia, większość wyposażenia, danych, komputery, spora część materiałów oraz wszystkie gotowe prace.

Na szczęście, poza poparzoną, prawą dłonią, lekkim zatruciem dymem, nic nikomu się nie stało, a pożar udało się ugasić i nie objął on innych budynków. Pierwsze godziny po, spędziłem w szpitalu, opatrzono mi dłoń. Kilka godzin trwały badania i obserwacja. Nic poważnego, nic nieodwracalnego. Pewnie za miesiąc/półtora dłoń powinna być w pełni sprawna.

Trochę gorzej z moją działalnością. Niesprawne palce prawej ręki, brak miejsca pracy i narzędzi jest głównym powodem, że zanim znowu zrobię coś nowego minie pewnie kilka miesięcy. Z tego powodu zamknąłem działalność by ograniczyć koszty.

Ale to nic poważnego, lekcja od losu, życie na szczęście trwa dalej.

Oczywiście trochę straciłem, chwilę potrwa zanim stworzę sobie nowe miejsce pracy i wrócę do niej.

Muszę zrobić projekt, zbudować pracownię, kilka maszyn itp. - jeśli chcesz mi w tym pomóc, to na pewno to docenię i będę Ci wdzięczny.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 407

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków
 • JK
  Imię nazwisko

  Było się ubezpieczyć bezczelny darmozjadzie

  1 zł
 • S
  Spook

  Bogu dziękować, że wyszedłeś z tego wszystkiego z minimalnymi obrażeniami. Nie poddawaj się i organizuj warsztat na nowo!

  50 zł
 • Ewa Michalska

  Witam. Zbieram środki na naprawę dachu pracuje, ale z wynagrodzenia za prace nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów utrzymuje się sama, a dach dosłownie opadł mi nieoczekiwanie link do zbiorki to: https://zrzutka.PL/6zr39h zbiórkę można również znaleźć wchodząc na stronę zrzutka.PL wpisując w wyszukiwarce sam nr ID: 6zr39h. Z góry dziękuje za wsparcie :)

 • JA
  Tomasz Augustynek

  Nie znam Mariusza, nigdy nie widzialem jego prac, wpadlem na forum przypadkiem, ale pozar to zawsze straszne przezycie. Mam nadzieje ze staniesz na nogi.

  ukryta
 • KK
  Krzysztof Kiełczewski ( knife.guru )

  Pożar

  280 zł

Nasi użytkownicy założyli

880 977 zrzutek

i zebrali

811 779 300 zł

A ty na co dziś zbierasz?