id: vkzn7z

Taneczne marzenia studentów UMEDu

Taneczne marzenia studentów UMEDu

Nasi użytkownicy założyli 1 166 694 zrzutki i zebrali 1 213 486 757 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

DanceMedTeam to taneczna ekipa, aktualnie działająca pod patronatem Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która od niemalże od 4 lat zrzesza studentów i absolwentów kierunków medycznych, którzy po prostu zakochali się w tańcu towarzyskim. Pomimo dużego trudu, jakim są studia medyczne, pasja do tańca pcha członków naszego zespołu do osiągania sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wiemy że stać nas na więcej - podnosimy poprzeczkę!

Marzymy o wystartowaniu na tegorocznych Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych, które odbędą się już w kwietniu na naszym łódzkim podwórku! Niestety, pasja, talent i zaangażowanie to nie wszystko. Studia nauczyły nas perfekcjonizmu, więc podejmując się takiego wyzwania chcemy sprostać mu na najwyższym poziomie, dlatego potrzebne jest Wasze wsparcie finansowe. Nasi tancerze dzielący czas między niemal nieustanną naukę a wymagające treningi często nie są w stanie podjąć pracy, aby móc we własnych zakresie sfinansować stroje taneczne, niezbędne szkolenia i dodatkowe godziny na sali treningowej. W zeszłym roku nie udało nam się spełnić marzenia, głównie z powodów finansowych.

Tym razem nie chcemy się poddawać - dlatego rozpoczynamy zrzutkę pieniędzy, dla tych którzy zechcą wesprzeć naszą pasję i połączenie nauki medycyny z miłością do tańca. Każda wpłata zbliża nas do wspólnego sukcesu! 💸🤗

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych poczynań tanecznych na naszym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

MO
Anonimowy
100 zł
AF
AGNIESZKA
100 zł
MW
Marek
300 zł
MG
MAREK
100 zł
SO
Sławomir Olczyk
200 zł
BK
Barbara Kozak
100 zł
AG
AGA
50 zł
JW
Jakub Włodarczyk
50 zł
MI
Michał
50 zł
AN
Andźka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków