Ogólnopolska zbiórka na rzecz pomocy seniorom w walce z COVID-19 ID: vnfd3n

Ogólnopolska zbiórka na rzecz pomocy seniorom w walce z COVID-19 ID: vnfd3n

46 zł z 100 000 zł

0%

46 zł

46 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

3

3

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutkiPomagając dajesz nam siłę, byśmy mogli działać dalej.

ZBIÓRKA NA CEL

Ogólnopolska zbiórka na rzecz pomocy seniorom w walce z COVID-19

WSTĘP :

Pomoc często nic nie kosztuje, wystarczy podać rękę. Czasem trzeba w te rękę coś włożyć – niekoniecznie dużo. Ważne, żeby pomocnych rąk było wiele, bo wiadomo, że kropla to nic, ale krople tworzą ocean. Jeśli sam nie możesz pomóc, powiedz innym, może oni będą mogli 

*Zbiórka jest prowadzona przez Stowarzyszenie Pomagamy Sercem, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć seniorów i osoby niepełnosprawne w zakupie niezbędnych środków ochronnych i żywności do walki z koronawirusem. Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być Potrzebującym.  

Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć... zróbmy to razem!

Jeśli pomóc nie możesz wspieraj nas dobrą myślą i trzymaj kciuki. Nikomu nie jest łatwo. Trzymajmy się razem.Seniorzy i chorzy onkologicznie, szczególnie chronieni w obliczu zagrożenia koronawirusem, wymagają teraz od nas wszystkich dodatkowego wsparcia.Osobom tym zaleca się unikanie dużych skupisk ludzkich, w tym sklepów.Liczni seniorzy, a także inni potrzebujący,którzy do tej pory korzystali z pomocy żywnościowej organizowanej przez nas stały się obecnie utrudnione.Dlatego zachęcamy do finansowego wspierania akcji zakupu i dystrybucji żywności,środków czystości,przygotowania paczek świątecznych oraz zakup środków ochronnych przed koronawirusem dla w/w grup osób.Akcja pozwoli nam objąć pomocą żywnościową tych, którzy mają do niej obecnie utrudniony dostęp, czyli głównie seniorów i chorych. 

Przede wszystkim osoby 60+ powinny pozostać w domu, a niewielu z nich potrafi zrobić zakupy w internecie. Nawet jeśli wyjdą do sklepu, narażając zdrowie/życie, często nie są w stanie przynieść cięższych zapasów na kilka dni. Niektóre osoby na kwarantannie nie mają kogo poprosić o podstawowe zakupy.

Właśnie takim osobom Stowarzyszenie Pomagamy Sercem spieszy z pomocą


Świat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zachowywać się odpowiedzialnie.

Dziękujemy tym, którzy mimo rosnącej paniki, zachowują rozwagę. Wierzymy, że sytuacja w kraju i na świecie szybko wróci do normy. To jednak zależy także od Ciebie!

Kwarantanna to moment, w którym hasło #zostanwdomu trzeba traktować poważnie! Odkładamy wszystko, co nie jest sprawą życia i śmierci, na bok. Nawet jeśli sami nie jesteśmy w grupie ryzyka, pamiętamy o tych, którzy w niej są. Nie ignorujemy zaleceń. Jesteśmy odpowiedzialni – za siebie i innych!

y3cbc94245b65788.jpeg

Ta zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne do przetrwania seniorom i osobom niepełnosprawnym w okresie pandemii środki ochrony osobistej , leków i żywności

Dlatego też, żeby nasi drodzy 60+ oraz osoby na kwarantannie i w izolacji mogły spokojnie przetrwać ten trudny czas i bez zmartwień #zostaćwdomu, doszliśmy do wniosku, że trzeba działać.


Za zebrane środki Stowarzyszenie Pomagamy Sercem zakupi żywność krótko i długoterminową , leki szczególnie te które są niezbędne do przetrwania osobom starszym a także środki do dezynfekcji jak mydło , żele czy nawet maseczki .

xa0530357f43b69c.jpeg

Pandemia koronawirusa wpływa na życie nas wszystkich. Przed nami prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności

rozpaczliwie sygnalizujemy braki środków ochrony indywidualnej! ŻYWNOŚCI brakuje wszystkiego!

zebraną kwotę w CAŁOŚCI przeznaczymy na zakupy dla osób starszych !!! Nie czekajmy bezczynnie!

Jak możesz pomóc?

• Wesprzyj naszą akcje poprzez siepomaga.pl

• Przelej dowolną kwotę na konto nr konta: 75 1600 1462 1817 7285 8000 0001 (tytuł wpłaty: PACZKA SENIOR +) Stowarzyszenie Pomagamy Sercem  

• Udostępnij akcję u siebie

Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy MOC!


możecie też przeczytać o nas na naszym Facebooku do czego gorąco zachęcamy link poniżej:

https://www.facebook.com/ stowarzyszenieksp/  Wpłacający3

 
Dane ukryte
20 zł
J
Jacob
1 zł
AG
Alina Gozdek
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 947 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?