Studia w Chinach Studies at Beijing Dance Academy ID: vph97v

Studia w Chinach Studies at Beijing Dance Academy ID: vph97v

3 390 zł z 20 000 zł

16%

3 390 zł

3 390 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

18.01.2020r

49

49

wspierających
16%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • http://mlodytancerzroku.vod.tvp.pl/43219337/ewelina-ciesla-eibhlin-rebonds-b
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć! Mam na imię Ewelina. Jestem studentką AST WTT. Mam szansę spędzić przyszły semestr w Beijing Dance Academy w Pekinie, jednak potrzebuję pomocy. Koszty lotów oraz mieszkania i życia w Pekinie są bardzo wysokie. Każdą złotówką możesz wspomóc moje taneczne marzenia i plany edukacyjne. Dziękuję! W tym roku udało mi się zakwalifikować do półfinału Młodego Tancerza Roku 2019 organizowanego przez TVP, Instytut Muzyki i Tańca oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki głosowaniu widzów dostałam się do finałowej siódemki jako "dzika karta". Przyszły rok akademicki będę realizować na dwóch zagranicznych uczelniach: 1. Bejing Dance Academy w Pekinie - semestr zimowy 2. Codarts Rotterdam Dance Academy- semestr letni Ta wyjątkowa szansa może się już nigdy nie powtórzyć, stąd dokładam wszelkich starań, by wykorzystać zaoferowaną szansę. Mam ogromne wsparcie rodziców i przyjaciół, jednak potrzebuję finansowej pomocy. Edukacja w tak prestiżowych miejscach jest bardzo droga. Z tego miejsca serdecznie proszę o wsparcie tańca, marzeń i ciężkiej pracy, którą wkładam w to co robię- a robię to, bo to kocham. Każdemu z Was dziękuję za poświęcony czas i za każdą złotówkę!

Hi!

My name is Ewelina. I am a student at AST WTT. I have the chance to spend the next semester at the Beijing Dance Academy in Beijing, but I need help.The costs of flights and accommodation and living in Beijing are very high. Every penny you can support my dreams and dance education plans. Thank you!

This year I qualified for the semi-finals of the Young Dancer of the Year 2019 organized by TVP (Polish Television), the Institute of Music and Dance and the Ministry of Culture and National Heritage. Thanks to the votes of the spectators, I got to the final 7 as a "wild card".

Next year I will pursue academic at two foreign universities:

1. Bejing Dance Academy in Beijing - winter semester

2. Codarts Rotterdam Dance Academy - summer semester

This unique opportunity may never come again, so I make every effort to take advantage of the offered opportunity. I have a lot of support from my parents and friends, but I need financial help. Education in such prestigious places is very expensive.

From this place I would like to ask you for the support of dance, dreams and hard work, which I put into what I do - and I do it because I love it.I thank each of you for your time and for each zloty!

Twoje phot.: Zuza Gąsiorowska (finał Młody Tancerz Roku 2019)

Młody Tancerz Roku 2019 - finałowe solo

Wpłacający49

 
Hubert Boczar
475 zł
MM
Mariusz Maślarz
250 zł
AG
Alina Gaworska
200 zł
MM
Marcin Maziarz
200 zł
MM
Marcin Maziarz
163 zł
 
Dane ukryte
100 zł
T
Tola
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KB
Kamil Bogdanowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 850 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?