Zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego dla OSP Ursus ID: vpmydw

Zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego dla OSP Ursus ID: vpmydw

3 311 zł z 15 000 zł

22%

3 311 zł

3 311 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

06.10.2019r

30

30

wspierających
22%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy na zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego na potrzeby jednostki OSP Ursus. Nasza jednostka działa od wielu lat niosąc pomoc mieszkańcom Ursusa. Obecnie jest jednostką podejmującą działania na terenie całej Warszawy. Jednak jeden z pojazdów - Ford Transit jest mocno wyeksploatowany i wymaga ciągłych napraw i remontów.

Ponadto członkowie OSP jako wolontariusze włączają się w różne inicjatywy społeczne na rzecz lokalnej społeczności. Często goszczą w swojej strażnicy dzieci ze szkół i przedszkoli.

Do prowadzenia tej działalności potrzebny jest specjalistyczny a przede wszystkim sprawny sprzęt, którego finansowanie przekracza możliwości finansowe naszej jednostki OSP. 29 sierpnia br. Ochotnicza Straż Pożarna Ursus otrzymała od Fundacji ORLEN Dar Serca grant w wysokości 25 000 zł.Kwota ta znacząco powiększy budżet przeznaczony na zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego jednak aby w pełni zrealizować nasz plan zakupu potrzebujemy wsparcia.

Dlatego też pragniemy zwrócić się z prośbą do mieszkańców Warszawy, naszych rodzin i przyjaciół oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć działalność OSP i przekazać środki na zakup samochodu. Pojazd ten skutecznie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszej dzielnicy jak i całej Warszawy.

Wpłacający30

SX
Strefa Xero - Druk i Reklama Sp. z o.o.
1 000 zł
MR
Mateusz Repliński
50 zł
DK
Dominik Kaczorek
55 zł
K
Karol G
ukryta
 
Rafał Ko
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Mateusz S
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 733 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?