Opis zrzutki

Pomóż nam wydać drugą część raportu o Transporcie Intermodalnym.fb55404940561143.pngPolski transport króluje na europejskich drogach. Obsługujemy niemal 30% transportu międzynarodowego i 17% wszystkich przewozów w UE. Tutaj nie ma nam równych. W kraju rozwija się infrastruktura. Otwierają się kolejne szanse i możliwości związane z ciągłymi inwestycjami w porty morskie, lotniska, ale i centra logistyczne czy huby i terminale przeładunkowe. Polska ma nie tylko ambicje, ale i realne możliwości, by nadal się w tym sektorze rozwijać i zdobywać kolejne pola na logistycznej mapie świata.


Jesteśmy po to, aby wspierać polską branżę TSL na wielu płaszczyznach. Dzisiaj prosimy o Twoje finansowe wsparcie działań Fundacji Polski Instytut Transportu Drogowego! 


Efekty naszej działalności są dostępne dla Ciebie! Poznaj nasze projekty:

https://pitd.org.pl/publikacje-i-projekty/


Dzięki przekazanemu wsparciu będziemy mogli wydać drugą część raportu o Transporcie Intermodalnym.

Pierwsza część, zatytułowana "Transport Intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku”, dostępna jest tutaj. Została ona okrzyknięta kompendium wiedzy o intermodalu, jakiego w Polsce jeszcze nie było! 
Działamy dzięki Darczyńcom. Już dzisiaj zostań jednym z nich! Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 12

K
Krzysztof Nowakowski
1 000 zł
RB
Radosław Bugaj
100 zł
FN
Franciszek Niemyski
100 zł
K
Konrad
50 zł
KR
Kamil Rybikowski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
K
Karol
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
M
Mirek
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie!

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Podziękowanie online

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie!


W ramach podziękowania przekażemy przypinkę Polska Logistycznym Hubem Europy. 


wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Sympatyk Fundacji

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie! 


W ramach podziękowania przekażemy przypinkę Polska Logistycznym Hubem Europy. Dołączymy również papierowe wydanie naszego najnowszego raportu ,,Transport Intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku”. wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Darczyńca Fundacji

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie! 


W ramach podziękowania przekażemy przypinkę Polska Logistycznym Hubem Europy do klapy marynarki. Dołączymy również papierowe wydanie naszego najnowszego raportu ,,Transport Intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku” oraz apaszkę lub poszetkę z logo projektu Polska Logistycznym Hubem Europy.Wpłać 500 zł i więcej
Patron Fundacji

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie! 


W ramach podziękowania przekażemy przypinkę Polska Logistycznym Hubem Europy do klapy marynarki. Dołączymy również papierowe wydanie naszego najnowszego raportu ,,Transport Intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku” oraz apaszkę lub poszetkę z logo projektu Polska Logistycznym Hubem Europy. Ponadto, przekażemy kubek termiczny z logo Instytutu i podsumowanie projektu ,,Polska Logistycznym Hubem Europy”. 


W drugiej części raportu o transporcie intermodalnym opublikujemy również imienne podziękowania. Wpłać 1000 zł i więcej
Donator Fundacji

Serdecznie dziękujemy za przekazane wsparcie! 


W ramach podziękowania przekażemy przypinkę Polska Logistycznym Hubem Europy do klapy marynarki. Dołączymy również papierowe wydanie naszego najnowszego raportu ,,Transport Intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku” oraz apaszkę lub poszetkę z logo projektu Polska Logistycznym Hubem Europy. Ponadto, przekażemy kubek termiczny z logo Instytutu i podsumowanie projektu ,,Polska Logistycznym Hubem Europy”. W ramach tego pakietu, dodamy też jeden z trzech do wyboru raportów w wersji papierowej: ,,Transport i Logistyka jako strategiczna branża dla polskiej gospodarki”, ,,Rewolucja technologiczna. Kierunki rozwoju branży TSL” lub ,,Wynagrodzenia i sytuacja kierowców zawodowych”. 


W drugiej części raportu o transporcie intermodalnym opublikujemy również imienne podziękowania oraz logo wspierającej nas firmy lub instytucji.wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

679 311 zrzutek

i zebrali

440 598 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?