id: vrkhan

Rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim

Rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim

Nasi użytkownicy założyli 1 190 022 zrzutki i zebrali 1 254 285 348 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim. 

Atak mieczem samurajskim.

Niecałkowita amputacja przedramienia prawego, transfuzja krwi, wstawione śruby, płytki, uszkodzone kości, ścięgna oraz tętnica łokciowa...


ZBIÓRKA DLA MATEUSZA!!!🥺🤍


21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 przy ul.Reymonta w Boguszowie-Gorcach doszło do tragicznego zdarzenia, które zmieniło życie Mateusza. Idąc ulicą w biały dzień został brutalnie zaatakowany przez mężczyznę który użył miecza samurajskiego. Mężczyźnie towarzyszyły kolejne dwie osoby. W wyniku ataku Mateusz doznał trzech poważnych ran ciętych-dwie w obie nogi oraz jedną w prawą dłoń.Obrażenia były tak poważne że lekarze musieli podjąć długotrwałą walkę o jego życie oraz niezwłocznie przyszyto mu dłoń. Cały personel szpitalny stanął na wysokości zadania, żeby przytrzymać go przy życiu.

W wyniku ataku uszkodzone zostały kości ścięgna oraz tętnica podkolanowa. Wykonano transfuzję krwi, wstawiono śruby, płytki.

Do dzisiaj nie możemy uwierzyć w to co się wydarzyło, ponieważ motywem tego była zazdrość o kobietę, a mianowicie wysłanie życzeń urodzinowych z których sprawca nie był zadowolony i w ramach zazdrości podjął się takiego czynu.


Do dzisiaj zadajemy sobie to pytanie: "dlaczego akurat nas to musiało spotkać ?"


Teraz Mateusz stoi przed długą i trudną drogą rehabilitacji, która będzie wymagała ogromnego zaangażowania i wsparcia. Jako rodzina postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na rehabilitację, prywatną opiekę oraz turnus leczniczy. Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych, które pozwolą mu pokryć ogromne koszta związane z terapią oraz rehabilitacją. Zebrane środki pieniężne będą również przekazane na zakup leków, antybiotyków, środków medycznych na chociażby zmianę opatrunków, wykwalifikowanej pomocy prawnej oraz na rzeczy do codziennego użytku. Planujemy również działania, które mają na celu promocje zbiórki i zwiększenie świadomości społecznej na temat potrzeb Mateusza, będą to między innymi akcje w mediach społecznościowych, plakaty informacyjne oraz współpraca z lokalnymi mediami. Mateusz potrzebuje nie tylko wsparcia finansowego ale również opieki psychologa.

Każda forma wsparcia będzie niezwykle cenna dla niego i jego rodziny.❤️

Dlatego z całego serca prosimy Wszystkich o pomoc w zbiórce oraz dzielenia się informacjami o tym wydarzeniu, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.!! ❤️

Razem możemy pomóc mu pokonać przeszkody, stanąć na nogi i przywrócić mu zdrowie oraz co najważniejsze nadzieję na lepsze jutro.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 639

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków