id: vs5jt4

Zmotoryzowani dla szpitali! #wspieramyszpitale #pomóżnampomagać

Zmotoryzowani dla szpitali! #wspieramyszpitale #pomóżnampomagać

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
30 572 zł 
z 10 000 zł
305%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności12

 • Z Waszych środków, które przekazaliście nam na zrzutce zakupiliśmy aktualnie:


  3000 maseczek ochronnych, 850 maseczek FFP2 oraz 250 przyłbic.

  Oprócz tego zakupiliśmy pierwsze 96 zgrzewek wody pakowanej po 12 sztuk co daje nam 1152 sztuk. (połowa wody niegazowanej, połowa gazowanej). W tym tygodniu dojdzie nam prawie kolejne 100 zgrzwek z uwagi na to, że czekamy jeszcze na zakup napojów przez ekipę z Lęborka. To co widzicie na zdjęciu to rzeczy, które zostaną przekazane do szpitala w Gdańsku, czyli 1/2 tego co zakupiliśmy. Pozostała połowa leci do szpitala w Lęborku.


  W poniedziałek tj. 4 maja o godz. 7:00 jedziemy przekazać pierwsze rzeczy do szpitala w Gdańsku. :)


  Ważne, aby nie wpłacać już pieniążków na zbiórkę, ponieważ akcje uważamy za zakończoną.


  Serdecznie dziękujemy każdemu z Was i śledźcie zbiórkę uważnie, bo jeszcze będziemy Was o paru kwestiach informować.

  Udanej majówki.

  z88f6e72b51a1e90.jpegz9343a4ceae48a65.jpeg

  Czytaj więcej
 • Z uwagi na to, że z naszej grupy https://www.facebook.com/groups/546784999300455/ trwa jeszcze kilka licytacji, które nie są opłacone przedłużamy zrzutkę o 3 dni. :)


  Za 2.500 zł zamówiliśmy przyłbice i mają być jeszcze w tym tygodniu. Połowa masek FFP2 pojechała już do Lęborka.

  Czekamy na finisz wszystkich licytacji i jedziemy przekazać rzeczy do szpitala.

  Czytaj więcej
 • 20.04.2020 doszło do nas 850 sztuk maseczek FFP2.

  Z pozostałych środków (ponad 2.500 zł) najprawdopodobniej zakupimy przyłbice, a z pozostałej reszty zgrzewki wody dla lekarzy.

  Niedługo zbiórka się kończy, więc zaktualizujemy ją kolejnym kosztorysem jak wydamy resztę środków. :)


  Być może dobijemy do 30,000 zł, co pomoże nam kupić parę dodatkowych rzeczy dla lekarzy. (więcej wody, oraz może jeżeli starczy to rękawiczki) W tym tygodniu przewidujemy również finał zrzutki, ale o tym też niedługo. Myślimy, że do końca tygodnia wszystko zostanie zamknięte. :)

  Czytaj więcej
 • 9 kwietnia 2020 zakupiliśmy z pierwszych środków 3 000 maseczek ochronnych. Na ten cel wydaliśmy 11 988,00 zł brutto. Pierwsze 1,500 maseczek zostało przekazane ekipie z firmy Kam-Glass i w przyszłym tygodniu zostanie dostarczone do szpitala w Lęborku wraz z maseczkami FFP2. :) Druga połowa została u nas i zostanie przekazana do szpitala w Gdańsku.

  16 kwietnia 2020 z kolejnych środków po przejściu weryfikacji na portalu zrzutka.pl (przekroczony próg 20,000 zł) (dostarczyliśmy dokumenty, oświadczenia i pełnomocnictwa, iż działamy w imieniu danych szpitali) zakupiliśmy 850 maseczek FFP2. Na ten cel wydaliśmy 14 646,22 zł brutto. Znalezienie masek FFP2/FFP3 w ostatnim czasie graniczyło z cudem, ale tu z pomocą przyszła jedna z firm o której zapewne wspomnimy przy finale zbiórki. Dzięki tej firmie udało nam się zakupić więcej masek niż przewidzieliśmy w kosztorysie, za co serdecznie dziękujemy.


  Maski FFP2 dojdą zapewne do nas 21 kwietnia 2020, dlatego w tym tygodniu który mamy już za rogiem powoli będziemy kończyć naszą zbiórkę podsumowując wszystko w ostatecznym wpisie. Czekamy na koniec pozostałych licytacji na naszej grupie i z reszty środków uzbieranych na www.zrzutka.pl/z/zmotoryzowani chcemy kupić jeszcze przyłbice oraz zgrzewki wody dla lekarzy. To było czyste szaleństwo patrząc na to co ostatnio się działo w naszym kraju ale daliśmy radę za co dziękujemy każdemu z osobna, bo to dzięki nam wszystkim ta zbiórka się udała.


  Czytaj więcej
 • Dobiliśmy do celu, a nawet ponad! <3


  Mimo, że zbiórka trwa dalej już teraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom i znajomym, którzy wspierali naszą inicjatywę. W tym tygodniu powoli przechodzimy do zakupów. Daliśmy radę, ale zbiórka jeszcze chwile trwa!


  Obserwujcie zrzutkę, bo będziemy tu Was informować o wszystkich postępach zbiórki i zakupach. :)

  Czytaj więcej
 • Wielkimi krokami zbliżamy się do celu, a to nie koniec! 8,000 zł!

  Czytaj więcej
 • Mamy 7 tysięcy złotych! Jesteśmy coraz bliżej celu. :)

  Dzisiaj, tj. 02.02.2020 o godz. 18:00 mały reportaż na programie TVN Turbo o naszej zbiórce dla szpitali!

  Czytaj więcej
 • 6,000 zł! <3

  Czytaj więcej
 • 5,000 zł więc za nami 50% celu!

  Oprócz tego 100 wpłacających. Czwarty dzień zbiórki przed nami. Dzięki!

  Czytaj więcej
 • 4,000 zł uzbierane! Lecimy dalej.

  Wpłacamy, udostępniamy i oznaczamy. Czas gra tutaj dużą rolę. Bardzo dziękujemy!

  Czytaj więcej
 • 3,000 zł przekroczone w jeden dzień. Nie zwalniamy i działamy 1/4 drogi za nami. Dziękujemy!
  Czytaj więcej
 • Zebranie pierwsze 2,000 zł! Ale to nie koniec, to dopiero początek. Udostępniamy i nie zwalniamy. Zrzutka zweryfikowana. :)
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zgodnie z wymaganą weryfikacją przez portal zrzutka.pl, w górnej części opisu oznaczamy dwa szpitale którym przekażemy wszelkie rzeczy zakupione z środków prowadzonych na www.zrzutka.pl/z/zmotoryzowani / www.zrzutka.pl/vs5jt4

Próg zrzutki przekroczył 20,000 zł. Przesłaliśmy wszelką dokumentację oraz kosztorys do zespołu zrzutka.pl w celach weryfikacyjnych. Pierwsze maseczki zostały zakupione i zostaną przekazane w przeciągu paru dni. :)


Kosztorys zrzutki www.zrzutka.pl/z/zmotoryzowani :


Maseczki ochronne 3000 szt. x 3.70 netto = 11 100,00 netto x 8% vat = 11 988,00 zł brutto (1 500 sztuk Gdańsk oraz 1 500 sztuk Lębork) (OPŁACONE)

Maseczki FFP2 750 szt. x 15.35 netto = 11 512,50 netto x 23% vat = 14 160,38 zł brutto (375 sztuk Gdańsk oraz 375 sztuk Lębork) (DO REALIZACJI)


* suma 26 148,38zł ponieważ mamy jeszcze kilka licytacji do opłacenia. W przypadku braku pieniążków każdy z organizatorów dorzuci paręnaście złotych aby suma była równa temu co mamy w kosztorysie :)

____________________________________________________________________

Gdańsk - COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk

Lębork - Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

ul. Juliana Węgrzynowicza 13, 84-300 Lębork

____________________________________________________________________

edit #2: 31.03.2020 15:07: Na facebooku uruchomiliśmy grupę z licytacjami. Możecie zgarnąć fajne usługi i rzeczy w zamian za udział w licytacji. Kto wylicytuję największą kwotę ten dorzuca grosza na zrzutkę i następnie otrzymuję wygrany przedmiot. Więcej znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/groups/546784999300455/ oraz również pojawił się artykuł o nas na:


https://moto.trojmiasto.pl/Fani-motoryzacji-zbieraja-pieniadze-dla-szpitali-n143875.html

https://www.facebook.com/TwojaTelewizjaMorska/videos/663593724428750/


edit: 25.03.2020 14:20: Zbiórka została utworzona wczoraj, a my mamy już ponad 2 tysiące złotych. Jesteście wspaniali i oczywiście działamy dalej do celu. Nie bądź obojętny, udostępnij i podaj dalej. Zrzutka została również już zweryfikowana pozytywnie. :)


Chcesz pomóc razem z ekipą motoryzacyjną w Polsce?

Dołącz do naszej wspólnej akcji: #wspieramyszpitale #pomóżnampomagać


Obecna sytuacja związana z tym co się dzieję na całym Świecie, w tym też w naszym kraju wpływa negatywnie na wszystkie aspekty życia każdego człowieka. Jednak w obecnej sytuacji najbardziej dotyka ona wszystkie służby mundurowe, w tym najmocniej w służbę zdrowia, która znajduję się w epicentrum całej epidemii. Razem z grupami i firmami motoryzacyjnymi oraz osobami wspierającymi to co robimy na co dzień postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do całej układanki.


Produktywność szpitali oraz zużycie niezbędnych rzeczy do walki z wirusem wzrosło kilkakrotnie co spowodowało, że zaczęło brakować masek, rękawiczek i innych niezbędnych rzeczy. Sami lekarze oraz personel również zwiększyli tempo pracy co znacząco wpłynęło na ilość godzin spędzonych na zmianie. Stąd też chcielibyśmy zadbać o nich przekazując wodę i najważniejsze środki ochronne takie jak maseczki. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię.


Całą kwotę, którą uzbieramy przeznaczymy na zakup środków ochronnych oraz innych rzeczy takich jak woda dla szpitali, ale i też jeżeli wystarczy to dla innych mundurowych w Trójmieście. Trzymamy kciuki, aby dla każdego po trochu starczyło, lecz najbardziej chcielibyśmy wesprzeć w tym momencie szpitale, w których brakuje tych podstawowych rzeczy jak właśnie maski ochronne, czy też rękawiczki, ale również takie artykuły spożywcze jak woda.


Po zebraniu środków zostaną zrealizowane niezbędne zakupy. Aby akcja przebiegła wiarygodnie do wglądu damy Państwu paragony z zakupionym towarem. Zostanie również wykonana fotorelacja z doręczenia rzeczy do szpitala. Sam szpital podpisze dokument potwierdzający odbiór towaru. Wszystkie materiały związane ze zbiórką udostępnimy również tutaj na zbiórce.


Nad organizacją zrzutki czuwają min. takie grupy i firmy jak:

Społeczność motoryzacyjna Bavaria Trójmiasto, VAG Trójmiasto oraz Mercedes Spot Trójmiasto oraz firmy Kam-Glass Lębork, Lajt sklep motoryzacyjny oraz Rewi Reklamy czy Auto-Serwis Sebastian Ellwart. (Podajemy tą informację tylko i wyłącznie aby mieli Państwo wgląd na to co dotychczas robiliśmy na co dzień. Jesteśmy osobami, którzy dzielą dużą pasją do motoryzacji, wiele razy organizowaliśmy zloty charytatywne oraz pomoc dla różnorodnych ośrodków takich jak "Hospicjum Pomorze Dzieciom", "Paczka dla Bohatera dla weteranów wojennych", "Ogólne Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ, min Ciapkowo czy Dąbrówka", "Fundacja VIVA!" czy takie rzeczy jak zbiórka nakrętek oraz darów dla chorych dzieci. Ostatnia nasza współorganizowana zbiórka z przyjaciółmi i zaprzyjaźnionymi firmami to uzbieranie ponad 5 tysięcy złotych dla poszkodowanego Policjanta w Gdyni oraz zbiórka korków plastikowych dla Ksawerego.


https://www.facebook.com/events/500752477219151/ (zbiórka dla poszkodowanego Policjanta w Gdyni)

https://www.facebook.com/events/1045448319126070/ (zbiórka dla Ksawerego koreczków plastikowych)

https://www.facebook.com/events/590718568023075/ (zbiórka wody dla Państwa Kaniewskich)

https://www.facebook.com/events/2384437211575657/ (Rumski Rajd współorganizowany przez grupy motoryzacyjne)

https://www.facebook.com/events/787368334935578/ (Świąteczny Rajd Charytatywny współorganizowany przez grupy motoryzacyjne)

https://www.facebook.com/events/521077188377172/ (Spot motoryzacyjny dla Schroniska Ciapkowo w Gdyni, również współorganizowany przez grupy motoryzacyjne)


... i mnóstwo innych wydarzeń współorganizowanych przez nas jak i przyjaciół, którzy równie tak jak my są pozytywnie nakręceni na punkcie motoryzacji. Wystarczy wejść na jeden z wymienionych profili wyżej i zobaczyć.


Stąd też taka nasza grzeczna prośba. Zbieramy dla naszych Szpitali w Pomorskim, ale jeżeli chcesz jakkolwiek nam pomóc to wpłać nawet symboliczne 10 zł, udostępnij i pomóż nam nagłośnić tą zbiórkę. Pokażmy po raz kolejny, że wspólnymi siłami potrafimy uzbierać nie małą sumę!


Jeżeli pracujesz w którymkolwiek Szpitalu w Pomorskim to odezwij się do nas w wiadomości prywatnej. Przed zbiórką wrzuciliśmy na swoje strony w mediach społecznościowych zapytanie i na tą chwilę wiemy, że w Szpitalach w Gdyni oraz Lęborku brakuję właśnie takich podstawowych rzeczy jak zwykłe środki chroniące ludzkie zdrowie, a najbardziej właśnie LEKARZY!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 266

AA
ACDC Adam Balbusa - licytacje CNF regeneracja felg
1 000 zł
KG
Kacper Górski
888 zł
MV
Michał van Luijk
800 zł
MF
Michał Fedtke
650 zł
MP
Maciej Piątkowski - Paka ADBL
600 zł
MZ
Michał Zabłocki
600 zł
MB
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
PS
Przemysław Słaba
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 130 zrzutek

i zebrali

735 357 413 zł

A ty na co dziś zbierasz?