id: vs7am9

Piękny uśmiech

Piękny uśmiech

Nasi użytkownicy założyli 1 013 920 zrzutek i zebrali 1 059 999 992 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czesc Witajcie. Jestem xyz mam 20lat niedawno wraz siostra upscilismy DOM DZIECKA.Xostaalismy odebrania rodzica gdy byliśmy już nastolatkami. Rodzice do tej pory nie darzą nas zadnym uczuciem. Mamy tylko siebie. Mieszkamy razem pracujemy starcza nam aby przeżyć od wypłaty do wypłaty. Mamy w planach w dalekiej przyszłości wyjechać również za granicę za lepszym życiem.

Tak jak wyżej wspomniane zostało rodzice nigdy nie byli jakiś szczególnie zainteresowani nami, stanem naszego zdrowia itp. Dzięki temu jedno z nas ma wadę zgryzu, nie stac nas abysmy opłacili wizyty u Ordonty i założenie stałego aparatu.

Założenie aparatu jest moim ogromnym marzeniem i żyje w przekonaniu, że kiedy ten dzień nastąpi, zacznę się uśmiechać od ucha do ucha. 

Niestety jesty w tym jeden bardzo istotny problem. Dlatego zwracam się z ogromna prosba do ludzi o MEGA WIELKIM SERDUSZKU aby w jaki kolwiek możliwy sposób pomogli nam, aby starczylo na opłaty tego dość kosztownego leczenia. Nie oczekuje MILIONOW kazda zlotowka się liczy. Nawet jeżeli miałoby chociaż pokryć to polowe kosztów leczenia to.i tak jest już sukces.na Resztę będziemy mogli sobie uzbierać wrzucając nasze oszczędności do świni skarbonki. Wierze ze uda się nam. Serdecznie dziękujemy za pomoc.!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!