id: vs8ex2
insulina Oraz leki dla cukrzyka
insulina Oraz leki dla cukrzyka
Aktualności1
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Witam mam na imię damian choruje na ct1 od 2012 roku ostatni czas spędziłem w szpitalu z ciężka Kwasica oraz powikłaniami. Zostałem z receptami bez pracy bez ubezpieczenia bez środków do życia jeśli ktoś z was jest w stanie pomóc to bardzo proszę bo jest ciężko a ani mops ani żadna inna instytucja nie chxe pomoc bo partnerka zarabia że przekracza limity jakieś i nic mi się nie należy do tego wynajmujemy mieszkanie więc prawie całe pieniążki idą na to jeszcze raz proszę o pomoc i szukam pracy https://zrzutka.pl/vs8ex2
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Cześć, mam 35zł na koncie więc dam ile mogę. Trzymaj się, jedz zdrowo i miej się dobrze Damian.
Życzę powiedzenia