id: vs8ex2

insulina Oraz leki dla cukrzyka

insulina Oraz leki dla cukrzyka

 
Damian Adamczyk

Aktualności1

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Witam mam na imię damian choruje na ct1 od 2012 roku ostatni czas spędziłem w szpitalu z ciężka Kwasica oraz powikłaniami. Zostałem z receptami bez pracy bez ubezpieczenia  bez środków do życia jeśli ktoś z was jest w stanie pomóc to bardzo proszę bo jest ciężko a ani mops ani żadna inna instytucja nie chxe pomoc bo partnerka zarabia że przekracza limity jakieś i nic mi się nie należy do tego wynajmujemy mieszkanie więc prawie całe pieniążki idą na to jeszcze raz proszę o pomoc i szukam pracy https://zrzutka.pl/vs8ex2

Komentarze 2

 
2500 znaków
  •  
    Sebastian

    Cześć, mam 35zł na koncie więc dam ile mogę. Trzymaj się, jedz zdrowo i miej się dobrze Damian.

    4 zł
  •  
    Konrad

    Życzę powiedzenia

    25 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez